Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Flash Filminin Yıldızı Ezra Miller Yeniden Tutuklandı

Daha önceden tutuklanmalarıyla The Flash filmini sıkıntıya sokan oyuncu, yeniden tutuklandı.

Son haftalarda hakkında çok sayıda tutuklanma haberi yayınlanan The Flash yıldızı Ezra Miller‘ın Hawaii’de bir kez daha tutuklandığı bildirildi. Warner Bros., DCEU için 2014’te ilk planlarını açıkladığında Miller’ı Justice League için getirilecek orijinal oyunculardan biri olarak öngörmüştü.

29 yaşındaki oyuncu Mart 2022’nin sonundan bu yana Hawaii’de birçok skandala sebep oldu. 27 Mart Pazar günü Miller, uygunsuz davranış ve taciz nedeniyle yerel polis tarafından tutuklandı. Yıldızın müstehcen şeyler söyleyerek bağırması ve karaoke söyleyen ziyaretçilerin tedirgin olması bu duruma sebep olmuştu. Ancak tüm bunların yanında aynı zamanda 32 yaşında dart oynayan bir adama da saldırdı. Miller ayrıca, Hawaii’de bir çifti öldürmekle tehdit ederek çiftin dairesine zorla girdi ve çeşitli eşyalarını çaldı.

The Flash İçin Henüz Planlar Açıklanmadı

The Flash

Miller’ın çok sayıda duruşmaya katıldığı bildirildi. Hawaii News Now‘ın yeni bir raporunda Miller, salı sabahı Hawaii Adası’nda polis tarafından tutuklandı. KITV Island News, Miller’ın saldırı şikayeti nedeniyle tutuklandığını da sözlerine ekledi. Hawaii Polis Departmanı, Miller’ın tutuklanmasıyla ilgili ayrıntıları da açıklayarak haberleri doğruladı. Oyuncu, 26 yaşındaki bir kadının alnından yaralanmasına ve bir kesik bırakmasına neden olan bir sandalye fırlatmış.

Miller, ilçe savcılığı ile görüşmesinin ardından soruşturmanın devamı için bugün serbest bırakıldı. Ancak Hawaii Polisi, bunun hala aktif bir dava olduğunu vurguladı. Miller’ın, The Flash projesindeki geleceği şu an için bilinmezken, Warner Bros. ve DC Films iddiaya göre yasal meseleler ışığında acil toplantılar yaptı. Flash filminin çekimleri 2021’in sonlarında tamamlandı ve 4 Kasım’daki vizyon tarihi 23 Haziran 2023‘e ertelendikten sonra şu anda post prodüksiyon aşamasında.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.