Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The First Descendant Fragmanı Yayınlandı

Güney Koreli yayıncı Nexon, Gamescom 2022 öncesinde oynaması ücretsiz FPS oyunu The First Descendant fragmanını yayınladı.

Güney Koreli yayıncı Nexon’ın şu anda elinde The First Descendant isimli ilginç bir marka olduğunu öğrendik. Bununla birlikte, kesin bir çıkış tarihi henüz teyit edilmemiş olsa da, Nexon’un yakında çıkacak ücretsiz oyunculu çok oyunculu nişancı oyununun kısa bir tanıtım fragmanını yayınladı.

Unreal Engine 5’te geliştirildiği onaylanan bir dizi gelecek vaat eden oyundan biri olan The First Descendant kesinlikle yeni nesil bir oyun olduğunu gösteriyor. Karakter modelleri canlı ve ayrıntılı ve ortamlar fotogerçekçiliğe çok yakın. Bununla birlikte, tanıtım videosu fazlasıyla kısa olduğu için oyunun detayları hakkında pek bilgimiz yok.

The First Descendant Fragmanı

The First Descendant

The First Descendant, kendisinden önce gelen birçok başarılı çok oyunculu odaklı ücretsiz oyunun ayak izlerini takip ediyor gibi görünüyor. Kadrolar ve manga tabanlı taktikler bir rol oynuyor ve Turtle Rock Studio’nun Evolve’unu akla getiriyor gibi görünürken, kısa dövüş parçaları, Anthem’in Javelin exo kıyafetlerini giyenlere verilen güçleri en azından biraz hatırlatıyor gibi görünüyor.

Ayrıca, bir karakterin Destiny serisinden bir Ghost’a çok benzeyen bir şeyi tuttuğu ve sergilenen üçüncü şahıs çekimin belli belirsiz Outriders’tan ilham aldığı bir anı da görebiliyoruz. Nexon, oynaması ücretsiz oyun konusunda başarılı bir firma. Bakalım bu oyun beklenen ilgiyi yakalamayı başarabilecek mi? Siz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?

The First Descendant PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.