Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The First Descendant Dünyanın İlk HDR10+ Oyunu Olacak

Samsung ve NEXON, Dünyanın HDR10+ GAMING teknolojisine sahip ilk oyunu The First Descendant'ı duyurdu.

Samsung, oyun alanında yepyeni bir projeyi ortaya çıkarmak için NEXON ile ortaklık kurduğunu duyurdu. İki şirket, The First Descendant‘ı geliştirmek için güçlerini birleştirdi. Buradaki ilginç nokta, bunun yalnızca yeni bir oyun değil, yepyeni HDR10+ teknolojisini kullanan bir oyun olması. Oyun, bu teknolojiyi mobilde kullanan ilk yapım olacak.

Samsung ve Nexon işbirliğiyle çıkacak olan oyun, kısa bir süre önce tanıtımı yapılan ve bu ayın sonundaki Gamescom 2023’te tanıtılması planlanan üçüncü şahıs bir kooperatif aksiyon ve RPG nişancı oyunu olacak. NEXON, The First Descendant’ın çapraz açık beta testini 19 Eylül’de başlatacak. Bilmeyenler için HDR10+ GAMING teknolojisi; geliştirilmiş renkler, kontrast ve parlaklık sayesinde mükemmel görüntü kalitesi sunan bir teknoloji diyebiliriz.

The First Descendant’ın Eşsiz Teknolojisi

The First Descendant Dünyanın İlk HDR10+ Oyunu Olacak

Güney Koreli teknoloji devinin resmi gönderisine göre oyun, sizi yeni dünyaya kaptırmak için parlak vurgularla daha koyu gölgeler getirecek. HDR10+ destekleyen oyun, optimize edilmiş bir deneyim sunacak ve böylece kullanıcılar ayarlarla uğraşmak zorunda kalmayacak. Ayrıca yeni teknoloji, tüm HDR10+ GAMING ekranlarından düşük gecikme süresi ve değişken yenileme hızı desteğiyle neredeyse anında yanıt verecek.

First Descendant, üstün bir oyun deneyimi sunmak için bu teknolojiden yararlanacak dünyanın ilk oyunu olacak. Şu an itibariyle, HDR10+ ekosisteminde 150’den fazla iş ortağı ve televizyonlar, monitörler, projektörler ve çok daha fazlasını içeren 7.000’den fazla sertifikalı cihaz mevcut. HDR10+ GAMING standardı, Samsung’un en yeni oyun monitörü ve TV serilerine de gelecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.