Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The First Berserker: Khazan DLSS 3’e Desteğiyle Geliyor

The First Berserker: Khazan beklenen souls oyunları arasında yer alırken Nvdia DLSS 3 desteğine sahip olacağı doğrulanıyor.

Geliştiriciliğini Neople ekibinin üstlendiği ve yayıncılığını NEXON stüdyosunun yaptığı The First Berserker: Khazan için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. NVIDIA tarafından açıklanan bilgilere göre oyun çıkışı ile birlikte DLSS 3 desteğine sahip olacak. Bu sayede oyuncular PC sistemlerinde daha rahat bir şekilde oynayabilecek ve aynı zamanda daha stabil bir deneyimle karşılaşabilecekler.

Dark Souls ve Sekiro’dan büyük ölçüde ilham alan aksiyon rol yapma oyunu The First Berserker: Khazan, oyuncular tarafından bir hayli beklenen projeler arasında bulunuyor. Oyun içerisinde oyuncular Pelos İmparatorluğu döneminde yer alıyor ve imparatorluğun çöküşüne yol açan olayları açığa çıkarmaya çalışıyor. Düşmanlardan intikam almak ve aynı zamanda yolunuzu temizlemek için büyük general Khazan olarak ilerlemeye çalışıyorsunuz.

Oyunda Khazan Karakteri Ön Plana Çıkıyor

The First Berserker: Khazan oyununda yer alacak olan DLSS 3 desteği PC oyuncuları için elbette güzel bir avantaj diyebiliriz. Bununla birlikte yapay zekaya sahip sistem devreye giriyor ve görüntü kalitesini korurken aynı zamanda ekran kartına çok fazla yük bindirmeden oyunu daha yüksek fps’lerde oynama imkanı sunuyor. Bu da oyunculara daha akıcı bir deneyim ve herhangi bir sorun yaşamadan bitirmelerini sağlıyor.

ss 89cbf59cbe5ece78b9c8a5fbd0e8f

Wo Long: Fallen Dynasty, Sekiro ve Dark Souls gibi oyunları oynuyorsanız bu oyunda sizlere hitap edecek birçok özellik olduğunu belirtmek mümkün. Geçtiğimiz süreçte oyunun birçok fragman yayınlandı ve aynı zamanda şu an Steam sayfası açık durumda. Oyunun çıkış tarihi henüz bilinmiyor ancak yakın zamanda daha fazla detayın açığa çıkmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.