Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

THE FINALS Sunucuları Yoğun İlgiyi Kaldıramadı!

THE FINALS'ın açık beta testi o kadar yoğun ilgiyle karşılandı ki, oyunun sunucuları yoğun ilgiyi kaldıramadı.

THE FINALS Steam’de bir açık beta testi başlattı ve biz bu haberi yazdığımız sırada, 160.000’den fazla anlık oyuncu ile Steam’in en çok oynanan oyunları listesinde altıncı sıraya yerleşti. Yakında oynanacak ücretsiz bir nişancı oyunu olan bu yapım, tamamen yıkılabilir binalara sahip takım tabanlı çok oyunculu oyunu olmasıyla birçok oyuncunun dikkatini çekti.

Oyun, heyecan verici yeni bir FPS çok oyunculu oyunu arayan hayranlar için kesinlikle merak uyandırıcı olsa da, açık beta testi süreci bir hayli sancılı oldu. Xbox ve PlayStation 5’te çökme sorunları yaşayan oyuncuların yanı sıra Steam’de ise PC oyuncuları uzun sıralar beklemek zorunda kaldı. Bunların yanı sıra oyunun oyuncu sayısı sürekli olarak arttığı için bu sorunlar daha da arttı.

THE FINALS İçin Yeni Sunucular Açılacak

THE FINALS Sunucuları Yoğun İlgiyi Kaldıramadı!

The Finals’ın sunucuları o kadar doldu ki, oyunun açık betasına sırayla girilmeye başlandı. Geliştirici ve yayıncı Embark Studios, 5 Kasım’a kadar devam etmesi planlanan betanın yoğunluğunu kısmak için girişlere sıra eklemek zorunda kaldığını açıkladı. Embark Studios, oyuna giriş sırası eklemenin geçici bir çözüm olduğunu ve çok yakında sunucu kapasitelerinin artırılacağını duyurdu.

Tabii ki, bu bir açık beta testi olduğu için böyle hatalar ve sorunlar görmek sürpriz olmadı. Nihayetinde bu bir “erken erişim” ve “test” süreci olduğu için bu hatalarla karşılaşmayı bekliyorduk. Ayrıca stüdyodan hızlıca bir açıklama gelmesi ve bu sorunların kısa sürede giderileceğinin bildirilmesi de gayet olumlu oldu. Bakalım, oyunun tam sürümü ile de bu yoğun ilgi devam edecek mi?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.