Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Finals Hilecilerle Boğuşuyor

Son dönemin popüler oyunlarından biri olan The Finals hilecilerle uğraşıyor. Geliştirici ekip hilecileri ortadan kaldırmaya söz veriyor.

Son dönemlerin en popüler oyunlarından biri olarak karşımıza çıkan The Finals, Embark Studios tarafından oyunculara sunuldu ve oldukça ilgi gördü. Geçtiğimiz süreçte gerçekleştirilen The Game Awards‘ta ortaya çıkan bu yapım, iki hafta içinde 10 milyon oyuncu sayısına ulaştı ve bu sayı gerçekten de oyunu yükseltmeye yetti. Hem oyuncular hem de yayıncılar bu oyunu şu anda hala oynamaya devam ediyor.

Ancak geldiğimiz noktada büyük bir dönüm noktasına ulaşan The Finals, bir taraftan popülerliğini sürdürmeye devam ederken diğer taraftan ise hileci grupları ile uğraşıyor. Oyuna çok sayıda olumlu geri bildirim gelirken ne yazık ki Beta süreci hileci dalgaları ile beraber zor bir süreç olmaya devam ediyor. Son derece hızlı aksiyon sahnelerine bünyesinde barındıran yapımda bu tarz hilelerin alınması elbette kullanıcıların deneyimine baltalayan unsurlardan birkaç tanesi.

The Finals Popüler Olmaya Devam Ediyor

hj9Nca4Zop7MUFfuvdZ4Cf 1200 80

Takım odaklı nişancı aksiyon oyunu içerisinde yapabileceğiniz farklı görevler bulunuyor ve bu görevleri yaparken de çevrenin yıkılabilir olduğunu görebiliyorsunuz. Yıkılabilir alanlarla beraber oyun deneyimi gerçekten de farklı bir hale bürünüyor. Bu da oyuncuların dikkatini çeken özelliklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Her ne kadar bu eğlenceli içerik oyuncuları memnun etse de oyunda yer alan bazı sorunlar da kullanıcıların başını ağrıtabiliyor.

Tamamen sorunsuz bir oyun olmayan bu yapım için geliştirici ekip ilerleyen süreçte çeşitli sözler veriyor. Bu kapsamda hem oyunu hilecilerden arındıracak hem de oyunda yer alan sorunlar kısa sürede çözülecek. Fakat içerisinde bulunduğumuz süreçte hemen hemen her çevrimiçi oyun içerisinde hilecilerle karşılaşıyoruz ve bu oyunda da görmemek ne yazık ki mümkün değil. Ancak bu tarz durumlara önlem almak geliştirici ekiplerin sorumluluğundadır.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.