Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Finals Geliştiricilerinden Hile Problemi Hakkında Açıklama

The Finals geliştiricisi Embark Studios, oyuncuları çileden çıkaran bir hile sorunu olduğunu kabul etti ve bir duyuru yayımladı.

The Finals geliştiricisi Embark Studios, yeni ücretsiz oynanabilir nişancı oyununu işgal eden hile sorunu hakkında yorum yaptı ve bu durumu çözeceklerine dair söz verdi. Son birkaç günde, oyuncular artık çileden çıkmaya başladı ve hatta bildirilen hilecilerin çoğunun Çince adlarını kullandığından dolayı hayranlar Çinli oyuncularla oynamak istemediklerini bile vurguladı.

Tabii ki, önerilen bu çözüm Embark Studios ekibinin kabul edeceği bir çözüm değil çünkü The Finals’ın topluluk yöneticisi bu oyuncuların çoğunun aslında Çinli olmadığını açıkladı. Hilecilerin Çince isim kullanmalarının, rapor edilmelerini zorlaştırmak için bu isimleri tercih ettiklerini ve aslında oyunu Çin şehirlerinden oynamadıklarını açıkladı.

The Finals Hile Sorunu Yakında Çözülecek

The Finals Geliştiricilerinden Hile Problemi Hakkında Açıklama

Hile sorunlarına rağmen The Finals, hızla son zamanların en popüler oyunlarından biri haline geldi. Öyle ki, oyun Steam‘de Call of Duty’den daha iyi performans göstermeye başladı. Geliştirme ekibi ise rehavete kapılmadı ve oyunu düzenli olarak güncellemeye başladı. Henüz yeni çıkan oyun, şimdiden birçok irili ufaklı güncelleme aldı.

Embark Studios, Discord üzerinden oyunun son zamanlardaki hile sorununa yönelik bir düzeltmenin yolda olduğunu bildirdi. İlk olarak IGN tarafından bildirildiği üzere Embark, teknik bir sorunun ekibi “hilecileri etkili bir şekilde yasaklamaktan” alıkoyduğunu belirtti. Neyse ki geliştiriciler bir düzeltmenin yakın olduğunu iddia etti ve bu sorunun kısa süre içinde çözüleceğini belirtti:

“Artık bu hatanın çözümüne yaklaşıyoruz ve hile karşıtı önlemlerimizi yeniden artırmaya başladık. Sorunları çözmeye devam ederken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz. Oyunun oyuncular için sorunsuz, güvenli ve adil olmasını sağlamak en büyük önceliğimizdir.”

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.