The Falcon and The Winter Soldier Fragmanı Ateş Ediyor!

Marvel Studios, Disney Plus platformunda yayınlanacak olan yeni Marvel Sinematik Evreni (MCU) dizisi The Falcon and The Winter Soldier'dan yeni bir fragman paylaştı. Mart ayında gösterime girecek olan seri, izleyicilere müthiş bir aksiyon vadediyor.

Sinematik evrenin en sevilen Marvel karakterlerinden ikisini merkezine alan The Falcon and The Winter Soldier, yeni fragmanı ile karşımıza çıktı. NFL şampiyonluk maçı Super Bowl sırasında yayınlanan fragman, diziye dair beklentileri yükseltecek cinsten.

Sam Wilson ile Bucky Barnes, son olarak Captain America: Civil War’da gördüğümüz HYDRA üyesi Baron Zemo’ya karşı amansız bir mücadele verecek. Baron Zemo’yu, sinematik evrende olduğu gibi Alman aktör Daniel Brühl canlandırıyor.

The Falcon ve The Winter Soldier

Falcon and The Winter Soldier fragmanında, Marvel hayranlarının hüzünleneceği bazı sahneler bulunuyor. Örneğin, The Falcon’u arkasında Captain America posterinin olduğu bir sahnede görüyoruz. MCU hayranlarının bileceği üzere Captain America, Endgame’de zamanda geriye gitmeden önce kalkanını The Falcon’a vermişti.

The Falcon and The Winter Soldier 19 Mart’ta Disney Plus’ta Yayınlanacak

Fragmanda ayrıca Captain America: The Winter Soldier ve Civil War filmlerinde izlediğimiz Sharon Carter karakterinin de MCU’ya geri döndüğünü görüyoruz. Geçmişte olduğu Emily CanVamp tarafından hayat verilen karakter, fragmandaki dövüş sahnesiyle bir hayli dikkat çekiyor.

The Falcon ve The Winter Soldier fragmanı, başladığı yerde yani Sam ve Bucky’nin soğuk karşılaşması ile sona eriyor. Başrollerinde Anthony Mackie ve Sebastian Stan’ı izleyeceğimiz mini dizi, WandaVision’ın ardından Disney Plus’ta yayınlanacak ikinci MCU serisi olacak. The Falcon ve The Winter Soldier, 19 Mart’ta izleyicilerle buluşacak.

The Falcon and The Winter Soldier Fragmanı
Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol