The End Bugün Yayınlandı!

The End bilgisayar oyuncularına sunuldu.

Mata tarafından geliştirilen ve bir tilkiyi canlandıracağımız yapımda, farklı tarzda bir macera dünyasına giriş yapacağız.

The End adlı oyunda bir tilkiyi canlandıracak ve tilki olarak aksiyon dolu bir atmosferde hayatta kalmaya çalışacağız. Tek oyunculu olarak oynayabileceğimiz yapım da İngilizce olarak altyazı seçenekleri ve seslendirmeler yer alacak. Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen The End ikinci şahıs kamera açılarına sahip. Robotik bir dünyada tilki olarak görev yapacak ve robotları yok etmeye çalışacağız. Oyun içerisinde bir yandan görevleri yerine getirmeye çalışacak diğer yandan da soyu tükenmekte olan insanları bulmaya çalışacağız.

Dünyayı ele geçiren robotlar insanlık için büyük bir tehlike arz ederken diğer canlılar içinde korkuya neden oluyor. Karanlık bir atmosferde mücadele edeceğimiz oyunda robotların kafesinden kurtulmaya çalışarak aksiyon dünyasına ilk adımımızı atmaya başlayacağız. Orta dereceli grafiklere sahip olan oyun, Steam’de 18.50 TL gibi cazip bir fiyat etiketine sahip.

The End bugün Steam’de bilgisayar oyuncularına sunuldu.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 8, 10
  • İşlemci: Intel i3
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 560

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol