Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Elder Scrolls VI Tweet’i Gizemli Bir Harita Konumu İle Hayranları Heyecanlandırdı

The Elder Scrolls, Twitter üzerinden paylaştığı yeni yıl gönderisinde hayranları heyecanlandırmayı başardı.

Bethesda‘nın The Elder Scrolls franchise’ı heyecanlı fanları ile tanınır. Çok basit bir tweet ile birlikte hayranlar birden uykularından uyanabilir ve yeni The Elder Scrolls oyunu hakkında bir şeyler olup olmadığını merak eder ve bu doğrultuda geliştiriciyi tonlarca soru yağmuruna tutar.

The Elder Scrolls VI Tweeti Gizemli Bir Harita Konumu Ile Hayranlari Heyecanlandirdi

Bethesda, resmi The Elder Scrolls Twitter hesabı üzerinden “Geçmişi yazıya dökün ve geleceğin haritasını çıkarın. Yeni Yılınız Kutlu Olsun.” yazarak hayranların yeni yılını kutladı. Bu tweet’in ardından ise hayranlar geliştirici soru yağmuruna tuttu. Gönderide bir de gizemli bir harita paylaşan Bethesda, The Elder Scrolls’un her şeyine ev sahipliği yapan Tamriel’i gösteriyordu.

Aşağıdaki Tweet’te görebileceğiniz üzere haritanın üzerinde 3 farklı noktada ışıklar yer alıyor. Bunlardan biri Solitude şehrinin sağ tarafında yer alırken hayranların aklına çeşitli teoriler gelmeye başladı bile. Bazı oyuncular yeni oyunun Hammerfell’de geçeceğine dair bazı varsayımlarda bulundu. Teorileri tek tek yazamayacağım ama sonraki oyunun Hammerfell’in çevresinde geçeceğini belirten bazı yazılar var.

Açıkçası yeni Elder Scrolls oyununun ne zaman çıkacağına dair hiçbir bilgi yok ancak birçok kişi yeni oyunun 2022 yılında çıkmasını bekliyor. Skyrim’in başarısının ardından yeni oyunun nasıl olacağını ise birçok kişi merakla bekliyor. Öte yandan Fallout 76’nın başarısızlığının ardından birçok oyuncu heyecanını kaybetmiş durumda. Bakalım Bethesda karşımıza nasıl bir Elder Scrolls oyunu ile çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.