Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Elder Scrolls Online’ın Yeni Ek Paketi ‘Firesong’ Tanıtıldı

The Elder Scrolls Online, druid temalı Firesong isimli ek paketinin yanı sıra Güncelleme 36'da nelerin geleceği hakkında bilgiler verdi.

The Elder Scrolls Online, oyuncuları Systres Archipelago’daki adalara götüren ve Tamriel’in druidleri hakkında daha fazla bilgi edinme şansı elde edecekleri bir sonraki DLC’si Firesong‘u piyasaya süreceğini duyurdu. Hikaye genişletme paketine eşlik eden oyunun denge değişiklikleri, hata düzeltmeleri ve yaşam kalitesi eklemelerine odaklanan bir sonraki ücretsiz büyük güncellemesi de yayınlanacak.

The Elder Scrolls Online, 2014 yılında Tamriel dünyasını etkileyici ölçek ve ayrıntılarla bir MMORPG ortamına taşıdı ve piyasaya sürülmesinden bu yana yıllar içinde sürekli olarak gelişti ve büyüdü. Seviye ne olursa olsun tüm oyuncuların oyundaki her alanı özgürce keşfetmesine izin veren önemli One Tamriel güncellemesi gibi düzinelerce büyük güncelleme oyunu hep canlı tuttu.

The Elder Scrolls Online: Firesong Neler Sunacak?

The Elder Scrolls Online

Firesong, PC için 1 Kasım’da ve konsollar için 15 Kasım’da çıkacak ve The Elder Scrolls Online’daki çoğu DLC gibi, ESO Plus aboneliğine dahil edilecek veya 2.000 Crown ile satın alınabilecek. Firesong’da oyuncular, Tamriel’in druidlerinin, bereketli ve yoğun ormanlık Galen adasının evini keşfedecek.

Bölge, The Elder Scrolls Online’da yeni dünya bossları, çok sayıda yan görev ve merkezi bağımsız bir hikaye gibi bir bölgenin beklenen tüm oyun özelliklerini içerecek. Hem Firesong hem de High Isle Chapter‘ı tamamlamak, yıl boyu Legacy of the Bretons hikayesini sona erdiren yeni bonus görevlerin kilidini de açacak, bu nedenle Systres Archipelago‘nun nihai kaderini öğrenmek isteyen oyuncuların DLC’yi oynaması gerekecek.

Firesong’a ek olarak, The Elder Scrolls Online için büyük bir ücretsiz güncelleme oyunun birçok yönünü iyileştirecek. Oyuncular, akıncılar için son derece kullanışlı bir özellik olan düşmanlara hedef işaretçileri yerleştirme yeteneği kazanacak ve yeni bir metinden konuşmaya erişilebilirlik seçeneği, metin okumakta zorluk çekebilecek oyunculara yardımcı olacak.

Ayılar ve akrabalar gibi oyuncu sınıfı evcil hayvanlar artık kasabada gizlenebilecek, bu da bazı oyuncuların performansını artıracak ve üretim istasyonlarının etrafındaki rahatsız edici dağınıklığı hafifletecek. Doğal olarak güncelleme, Warden’s Piercing Cold pasif becerisinin yeniden işlenmesi gibi bir dizi hata düzeltmesi ve denge ayarlaması uygulayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.