Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Elder Scrolls Online 2023 Yol Haritası Açıklandı

The Elder Scrolls Online'ın 2023 yol haritasına göre yeni güncellemeler hataları giderecek ve çok talep edilen yeni bir sistemi oyuna ekleyecek.

Bir MMO olarak The Elder Scrolls Online, her zaman kendisini rakiplerinden ayıracak önemli güncellemelere imza atan bir yapım oldu. Tamriel’de Yeni Hayat Festivali olarak adlandırılan yılın sonuna yaklaşırken, yeni güncellemelerin sinyalleri de verildi. Gelecek yılın yol haritası ortaya çıktı ve oyuncuların 2023’te MMO’dan neler bekleyebileceğini açıkladı.

ZeniMax Online Studios’un stüdyo yönetmeni Matt Firor’dan bir mektupla açıklanan yol haritası, üç aylık dönemlere göre yayınlanacak oyun sürümlerini listeledi. Güncellemeyle birlikte, hikayelerin nasıl yayınlanacağı konusunda da büyük değişiklikler olacak. ESO, bir yıla yayılan güncellemeler yerine Morrowind ve Greymoor gibi genişletmelere geri dönecek.

The Elder Scrolls Online’ın 2023 Planları Neler?

The Elder Scrolls Online

İlk çeyrek, yepyeni bir Dungeon DLC ile başlayacak. Zindanın tam olarak ne olacağını bilmek için henüz çok erken olsa da, büyük olasılıkla Firesong gibi eski bir sürümle veya gelecek genişletme ilgili olacaktır.

İkinci çeyrek, büyük güncellemelerin başladığı yer olacak. Haziran ayından itibaren 2023’ün devasa genişletme paketi yeni bir hikaye ile yayınlanacak. Geçen dört yıldan farklı olarak, genişletme pakletinin tamamı Haziran ayında yayınlanacak ve oyuncular, boş zamanlarında her şeyi keşfetmekte özgür olacak.

Üçüncü çeyrek, The Elder Scrolls Online’ın yaşam kalitesi ve hata düzeltmelerine odaklanacak. Bu, geliştirme ekibinin savaşta engelleme ile ilgili büyük bir sorunu çözecek.

Yılın son çeyreği ise tamamen yeni bir sistemi oyuna dahil edecek. Yine hiçbir ayrıntı sunulmadı, ancak ekip bunun ESO için en çok talep edilen özelliklerden biri olduğu konusunda garanti verdi. Bundan “büyük yeni destek direği sistemi” olarak bahsedildi. Bu özellik, yeni bir sınıf seçeneği veya beceri dizisi olabilir. Hayranlar yıllardır her ikisini de istiyordu ancak dilekleri henüz gerçekleşmedi.

Şimdilik, daha fazla bilgi için Ocak ayındaki Global Reveal Event’e kadar beklememiz gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.