Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Division Resurgence Kapalı Alfa’ya Nasıl Kayıt Olunur?

Ubisoft, ücretsiz mobil oyunu Tom Clancy's The Division Resurgence'ı duyurdu ve aynı gün kapalı alfa kayıtlarını başlattı. Peki, alfa testlerine nasıl katılabilirsiniz? Bu yazımızda, izlemeniz gereken tüm adımları sizlerle paylaşıyoruz.

Popüler oyunlarını akıllı telefonlara taşımaya karar veren Ubisoft, heyecanla beklenen The Division mobil oyununu resmi olarak duyurdu. Çok yakında Android ve iOS cihazlara gelecek olan Tom Clancy’s The Division Resurgence, açık dünya nişancı oyunu olarak karşımıza çıkacak.

SHD ajanları olarak oynayabilecek olan kullanıcılar, popüler seriden aşina oldukları post apokaliptik New York şehrini keşfederken yeni teçhizat ve silahları deneyimleyebilecekler.

The Division Mobil Cihazlara Geliyor

The Division mobil oyunu

İlk olarak 2016 yılında başlatılan The Division serisi, zaman zaman içerik konusunda beklentilerin altında kalsa da, devam halkası ile oyuncu tabanını korumayı başardı. Oynaması ücretsiz The Division Resurgence ile birlikte evrenin mobil cihazlara taşınması, serinin daha fazla insana ulaşmasını sağlayacaktır.

Ubisoft, resmi duyuru ile birlikte The Division Resurgence kapalı alfa kayıtlarını da başlattı. İsteyen oyuncular, alfaya kaydolarak oyuna erken erişim hakkı elde edecek. Peki, kayıt işlemi için hangi adımları izlemelisiniz? Süreç çok basit. İşte uygulamanız gereken talimatlar.

The Division Resurgence Kapalı Alfa Kaydı Nasıl Yapılır?

The Division mobil oyunun alfa testine kaydolmak son derece basit. Aşağıdaki adımları takip ederek kayıt olma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz:

 1. Bu sayfaya gidin ve mobil platformunuzu seçin.
 2. Kullandığınız platformu seçtikten sonra Register (Kayıt Ol) yazan turuncu düğmeye basın.The Division Resurgence Kapalı Alfa
 3. Ardından Ubisoft hesabınızda oturum açmanız istenecektir. Henüz bir hesabınız yoksa da bir hesap oluşturabilirsiniz.
 4. Oturum açtıktan sonra size dokuz adet evet veya hayır sorusu sorulacak:
  • İlk soru, telefonunuzun karmaşık görevleri veya zorlu oyunları sorunsuz bir şekilde halledip edemeyeceği olacaktır. Sonraki yedi soru, Call of Duty Mobile, Genshin Impact veya PUBG gibi herhangi bir mobil battle royale oyunu gibi aşağıdaki oyunları oynayıp oynamadığınızı soracaktır. Son olarak, kapalı alfa döneminde herhangi bir geri bildirim göndermek isteyip istemeyeceğiniz sorulacak.

Bu soruları yanıtladıktan sonra The Division Resurgence kapalı alfa kaydınız başarıyla tamamlanacaktır. Eğer mobil platformunuzu değiştirmeniz gerekirse, sayfayı istediğiniz zaman tekrar ziyaret edebilirsiniz. Test aşamasına uygun görülmeniz halinde kapalı alfadan herhangi bir bilgi, ekran görüntüsü veya video paylaşmayacağınızı belirten bir Gizlilik Sözleşmesi içeren bir e-posta alacaksınız.

The Division Resurgence Fragmanı

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.