Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Division: Heartland Çıkışa Yakın Olabilir

The Division: Heartland yeni bir derecelendirme aldı. Buna göre oyunun çıkış tarihi yakın olabilir.

Red Storm Entertainment tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanacak olan The Division: Heartland yeni bir derecelendirme aldı. Tayvan derecelendirme kurumu tarafından ortaya çıkan liste dahilinde oyunun çıkış tarihinin yakın olabileceği bildiriliyor. Derecelendirme sayfasında oyunun 14 Kasım‘da derecelendirildiği belirtiliyor.

PvEvP odaklı hayatta kalma aksiyon nişancı oyunu, Dolar Gribi’nin yayılmasının ardından harabeye dönen Amerika’nın Orta Batı kırsalındaki Silver Creek kasabasında geçiyor. Silver Creek’te neler olduğunu ve yeni bir zehir türü her yere yayılmadan önce gizemi ortaya çıkaracağınız bu yapım bağımsız bir yan oyun olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Heartland’ın Resmi Çıkış Tarihi Henüz Yok

The Division: Heartland henüz resmi bir çıkış tarihi almadı ve oyunun web sitesine göre gelecekte daha fazla PC testinin yapılması bekleniyor. Bu da oyunun erken erişim durumunda piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. Eylül ayında Ubisoft, The Division 3‘ün erken geliştirme aşamasında olduğunu duyurmuştu. Ekip şu anda Star Wars Outlaws’da yaratıcı yönetmen olarak görev yapan Julian Gerighty‘nin de The Division serisine baş yapımcı olarak atandığını duyurdu.

the division heartland leaked

Duyurunun bir parçası olarak The Division 3, Gerighty’nin denetleyeceği projelerden biri olacak ve Massive Entertainment‘ın geliştirdiği önceki iki oyunda olduğu gibi projeye liderlik edecek.

Ubisoft tarafından yapılan açıklamada “Julian Gerighty Baş Yapımcı olarak, Tom Clancy’s The Division 3 de dahil olmak üzere tüm The Division oyunlarını ve projelerini denetleyecek. Ayrıca bu oyunlar Massive Entertainment tarafından yönetilecek” ifadeleri kullanıldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.