Tom Clancy’s The Division 2

Takip Et
9.4

Mükemmel

5.8

Kullanıcı


The Division 2’nin Özel Beta’sı Şubat Ayında Başlayacak!

The Division 2, 7 Şubat'ta özel betaya çıkacak.

Her geçen gün çıkışına doğru ilerleyen Tom Clancy’s The Division 2 oyuncular tarafından heyecanla beklenmeye devam ediyor. Konsol ve bilgisayarda oynanacak olan yapım bugün beta tarihini duyurdu.

PC Gamer’ın yapmış olduğu haberle öğrendiğimiz beta tarihi 7 Şubat olarak duyuruldu. Yapılan habere göre 7 Şubat – 10 Şubat tarihleri arasında Tom Clancy’s The Division 2 beta olarak oynanabilecekmiş. Özel beta olarak duyurulan tarihlerde oyunu değerlendirmek isteyen oyuncular beta için kayıt olmak zorundalar.

Özel beta PlayStation 4, Xbox One ve PC için geçerli olacak. Steam’den apar topar kaldırılan The Division 2, bilgisayar oyuncuları için resmi web sitesi üzerinden indirilerek betayı oynama fırsatı verecek. Oyunu ön sipariş eden oyuncular ise kendilerine gelen bildirim ile beta sürecine dahil olabilecekler. Betaya kayıt olmayan oyuncular betayı oynayamayacaklar.

Buna ek olarak oyunun hikayesine yönelik bir trailer daha yayınlandı. Yayınlanan videoda bazı diyalog ekranları ve çatışma sahneleri gösteriliyor. Buna ek oarak hava değişim döngüleri de dikkatlerden kaçmıyor. Yağmurlu havada çatışmalar daha zorlu ve sürükleyici olarak karşımıza çıkacak.

Tom Clancy’s The Division 2, 7 Şubat – 10 Şubat tarihleri arasında beta olarak oynanabilecek.

Oyun 15 Mart’ta konsollar ve bilgisayar platformu için çıkış yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol