Tom Clancy’s The Division 2

Takip Et
9.4

Mükemmel

5.8

Kullanıcı


The Division 2’nin Kapalı Alfa Tarihi Belli Oldu!

The Division 2 yarın kapalı alfaya çıkacak.

15 Mart 2019’da tam sürüm olarak PlayStation 4, Xbox One ve PC platformuna çıkış yapacak olan The Division 2’nin kapalı alfa tarihi belli oldu.

Ubisoft’un 2019 model oyunu olarak karşımıza çıkacak olan The Division 2 aksiyon rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkacak. Hayatta kalmak için mücadele edeceğimiz yapımda gerçekçi içerikler yer alacak. Dün gece kapalı beta tarihini duyurulan Ubisoft sadece kayıtlı oyuncuların kapalı alfaya erişebileceğini belirtti. 15 Aralık’ta oyuncuların erişimine açılacak olan kapalı beta 18 Aralık’a kadar devam edecek. Sınırlı bir süreye sahip olacak olan kapalı alfada kayıtlı oyuncular tarafından test edilebilecek.

Sadece bilgisayar platformu için geçerli olacak olan kapalı beta oyuncular tarafından bugün indirilebilecek. Kapalı alfada bizleri nasıl bir içerik bekliyor henüz bilinmiyor. Oyunculara ne düzeyde bir erişim verileceği de açıklanmış değil. Dileyen oyuncular hemen The Division 2’nin betası için kayıt yaptırabilir ve yarın oyunu deneyimleme fırsatı elde edebilirler.

İlk sürümünden daha geniş ve daha iyi bir içeriğe sahip olacak olan yapım gelişmiş grafikleri ile de gerçekçi bir deneyim yaşatacak.

Dileyen oyuncular beta için buradan kayıt yaptırabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol