The Division 2, Uplay’de Orjinal Oyundan 10 Kat Daha Fazla Sattı!

The Division 2 PC'de deli gibi satıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2019’un beklenen oyunları arasında yer alan ve 15 Mart’ta lansmana çıkan The Division 2 günümüzde milyonlara hitap etmeye devam ederken satış rakamları ile de geliştiricisini tatmin ediyor. Yapım ilk sürümüne oranla sadece uPlay üzerinde 10 kat daha fazla satmış.

blank

Mart ayının 15’nde hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulan The Division 2, yayınlanmadan önce adından epey söz ettiriyordu. Günümüzde en ufak bir gelişmede gündeme gelmeye devam eden yapım şu sıralar satış rakamları ile konuşulur oldu. Bilgisayar platformu için Steam yerine Epic Store’da lansmana çıkan yapım PC platformunda oldukça güzel satıyormuş.

PC Games N’in yapmış olduğu habere göre The Division 2 uPlay üzerinde orjinal oyundan 10 kat daha fazla satmış. Konsol platformunda istenilen satışlara erişemeyen yapım bilgisayar platformunda başarılı satışlar gerçekleştirmeye devam ediyormuş. Ayrıca The Division 2’nin Epic Store üzerinde satılması da Ubisoft için harika bir gelişme olmuş. Yapım Epic’te de yüksek rakamlara ulaşmayı başarmış.

Bugün yeni oyunu ile haberlerimizde kendine yer bulan Ubisoft, yeni korsan oyununu 2020 yılında oyuncular ile buluşturacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol