Tom Clancy’s The Division 2

Takip Et
9.4

Mükemmel

5.8

Kullanıcı


The Division 2 Steam’den Kaldırıldı, Epic Store’da Ön Siparişlere Açıldı!

The Division 2 309.00 TL olarak satılmaya başlandı.

2019’un merakla beklenen oyunlarından birisi olan Tom Clancy’s The Division 2 15 Mart’ta bilgisayar ve konsol oyuncularına sunulacak.

Aylardır Steam’de boy gösteren Tom Clancy’s The Division 2, Ubisoft’un ani bir kararı ile Steam’den kaldırıldı. Hayatta kalma ve aksiyon rol yapma oyunu olarak 15 Mart’ta karşımıza çıkacak olan yapım bu sabah Epic Store’da sergilenmeye başlandı. Ülkemiz için Epic Store’da 309.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan oyun Steam’den kaldırıldı.

Steam’in tahtını elinden almaya niyetli olan Epic Store, geçtiğimiz haftalarda The Walking Dead The Final Season’u da yayınlayacaklarını duyurmuştu. İki haftada bir oyunculara ücretsiz bir oyunda verecek olan Epic Store 10 Ocak – 24 Ocak tarihleri arasında What Ramains of Edith Finch adlı oyunu da ücretsiz olarak dağıtacak.

The Division 2 Epic’te üç farklı paket halinde oyunculara sunuluyor. Bu paketler;

Standart Edition – 309.00 TL

Gold Edition – 509.00 TL

Ultimate Edition – 569.00 TL

Şuanda ön siparişte yer alan bu paketler oyuncular tarafından satın alınabilir durumda yer alıyor.

Ayrıca The Division 2’nin Steam sayfasıda şuanda bulunmuyor. Oyun Epic Store’da sergilenmeye başlanması ile Steam sayfası erişime kapandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol