Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Division 2 Sezon 9 Fragmanı Yayınlandı

Ubisoft'un taktiksel nişancı oyunu The Division 2, Sezon 9 içeriğiyle oynanış süresini biraz daha uzattı.

The Division 2 Sezon 9 fragmanı bugün yayınlandı. Ubisoft ve Massive Entertainment, bir yıl önce The Division 2’ye daha fazla içerik geleceğine söz verdikten sonra, oyun o zamana kadar temel olarak kullanım ömrü sonu bakım moduna girdiği için oyuncular ne bekleyeceklerinden emin değildi.

Bununla birlikte nihayet ekip, The Division 2 Sezon 9 fragmanı ile oyuna eklenecek olan yeni içeriklerin haberini oyunculara verdi ve oyunun hayranlarını sevindirdi. Oyunun dokuzuncu sezonu Hidden Alliance, oyunun devam eden sezonluk anlatımının bir devamı, yeni bir oyun sonu özelliği, yeni bir 8 oyunculu oyun modu ve çok daha fazlasını içerecek.

The Division 2 Sezon 9 Güncelleme Notları

The Division 2 Sezon 9
The Division 2 Sezon 9, 12 Mayıs’ta başlayacak.

Bölüm 2 Sezon 8’in Şubat ayında piyasaya sürülmesinde olduğu gibi, Hidden Alliance da nispeten küçük ve kapsayıcı bir sürüm çünkü neredeyse Warlords of New York genişlemesinin boyutuna yakın bile değil. Oyuncular, True Sons’tan Kaptan Lewis’e karşı savaşacakları yeni bir büyük kötülüğe sahip oluyorlar ve onun fraksiyonu şimdi bazı mevcut kampanya görevlerini istila edip devralabilecek.

Sezonluk anlatım, oyuncuların nükleer bir erimeyi önlemek için zamana karşı savaştığı özel bir 8 oyunculu PvE modu olan Countdown ile daha da desteklenecek. The Division 2 Sezon 9 aynı zamanda, oyuncuların neredeyse tüm ekipmanlarının çeşitli temel değerlerini yükseltmelerine olanak tanıyan, oyun sonu düzeyinde bir ayarlama imkanı sağlayan The Division 2’ye Uzmanlık sistemi de getirecek.

The Division 2 Sezon 9; 12 Mayıs’ta başlayacak ve 2022 için planlanan üç sezonluk geçiş sürümünün ilki olacak. Yani oyuna geri dönmek isteyenler için kaçmaz bir fırsat. Bazı oyuncular için The Division 2, kesinlikle Destiny katili değil ancak oyunun hala sunabileceği çok şey var ve yeni sürümlerin topluluğu tekrar bir araya getireceği kesin.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.