The Defenders Dizisinden Özel Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Marvel ve Netflix ortaklığı ile birlikte yayınlanacak olan The Defenders dizisiyle ilgili özel bir video yayınlandı. Bilindiği üzere daha önce Thor: Ragnarok ve Avengers: Infinity War filmlerinin fragmanlarını yayınlayan ve dikkatleri üzerine çeken  Marvel ve Netflix ortaklığındaki dizi için meraklı bekleyiş başladı.

Marvel ve Netflix ortaklığı ile birlikte yayınlanacak olan The Defenders dizisiyle ilgili özel bir video yayınlandı. Bilindiği üzere daha önce Thor: Ragnarok ve Avengers: Infinity War filmlerinin fragmanlarını yayınlayan ve dikkatleri üzerine çeken  Marvel‘ın, Netflix üzerinden yayınlanacak yeni dizisi için meraklı bekleyiş başladı.

Marvel evreninin en sevilen sokak kahramanlarının bir araya geldiği dizi 18 Ağustos 2017 tarihinde Türkiye saatine göre 10:01’de tüm dünya ile birlikte aynı anda ve sadece Netflix üzerinden izlenebilecek. Dizi kişisel sorunlarla bireysel olarak değil birlikte hareket ederek daha güçlü olacaklarının farkına varan ve New York şehrini kurtarma amacıyla bir araya gelen Luke Cage, Jessica Jones Danny Rand/Iron Fist ve Matt Murdock/Daredevil’in hikayesini konu alıyor. Dizi’nin başrolünde ise Matt Murdock/Daredevil rolünde izleyeceğimiz Charlie CoxJessica Jones rolünde izleyeceğimiz Krysten Ritter, Luke Cage rolünde izleyeceğimiz Mike Colter ve Danny Rand/Iron Fist rolünde izleyeceğimiz Finn Jones gibi isimler yer alıyor. Marvel’s The Defenders dizisi için yayınlanan özel tanıtım fragmanını aşşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>