Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Day Before İçin Detaylı Oynanış Videosu Gelecek

The Day Before'un çıkış yapmasına 6 hafta kala oyun için yeni bir oynanış videosu yayınlanacak. Video, bu ay içerisinde gelecek.

Yaklaşan zombi MMO’su The Day Before’un geliştiricisi, oyunun çıkış yapmasına 6 hafta kalmış olmasına rağmen oyun içi oynanış görüntülerini paylaşacağını belirtti. YouTuber Skill Up tarafından Twitter’da paylaşıldığı üzere oyunun geliştiricisi Fntastic, Discord aracılığıyla hayranlarına açık dünya MMO’sunun ham oynanış görüntülerinin bu ay içinde yayınlanacağını söyledi.

Geliştirici Fntastic gönderide şunları yazdı: “Topluluğumuzdan gelen çok sayıda talep doğrultusunda bu ay ham oyun görüntüleri yayınlayacağız. Bu görüntü, topluluğumuz tarafından talep edilen özelliklerin ve oyun ögelerinin çoğunu sergileyecek. Ayrıca The Day Before’ın mevcut geliştirme durumuna net bir bakış sağlayacak.”

The Day Before 1 Mart 2023’te Çıkış Yapacak

The Day Before

Ancak bu haber, hayranların projeyle ilgili endişelerini pek gidermedi çünkü oyun 1 Mart 2023’te piyasaya sürülecek olmasına rağmen ilk kez düzgün bir oynanış videosu alacak. İki hafta önce oyunun etkileyici ışın izleme yeteneklerini gösteren ancak çok az görüntü içeren bir fragman yayınlanmıştı. Oyuncuların çoğu, oyunla ilgili belirsizlikler sebebiyle çıkış tarihinin yeniden erteleneceğini düşünmeye başlamıştı.

The Day Before, duyurulduğu günden bu yana hayranlarında oldukça büyük merak uyandırmıştı. The Division ile The Last of Us karışımı olarak tanımlanan oyun, Steam’in istek listesinde en üst sıralarda yer almayı başardı ancak Stray ve Hogwarts Legacy gibi oyunlar tarafından geriye düşürüldü. Fntastic’in oyunun geliştirilmesine yardımcı olacak gönüllüler aradığı duyurulduğunda ise oyuna karşı büyüyen ilgi bir anda azaldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.