Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Day Before Ertelendi: İşte Yeni Çıkış Tarihi

The Day Before bir kez daha ertelendi. Rüya proje olarak nitelendirilen bu yapım artık erken erişim sürümüyle çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Yıllardır geliştirilme aşamasında bulunan çevrimiçi hayatta kalma oyunu The Day Before bir kez daha ertelendi. Resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşımda oyunun artık 10 Kasım tarihi yerine 7 Aralık‘ta çıkış yapacağı yer alıyor, ancak gelişmeler bunlarla sınır değil.

Aralık ayında çıkış yapması planlanan oyun artık tam sürüm olarak değil erken erişim sürümü olarak yayınlanmayı bekliyor. Daha önce bu durum geliştirici ekip tarafından belirtilmemişti. Dolayısıyla bitmemiş ve tamamlanmamış bir proje olarak karşımıza çıkmayı hedefliyor diyebiliriz.

The Day Before Eleştirilerin Odağında Bir Proje

Geldiğimiz noktada The Day Before için ilk yayınlanan fragman ağızlarımızı açık bırakmış ancak sonradan yayınlanan gerçek oyun içi oynanış videosuyla eleştirilerin odağı haline gelmişti. Bu durum ile beraber oyuncuların beklentileri bir hayli düştü ve şimdi ise oyunun tekrar ertelendiğini hatta erken erişim olarak piyasaya sürüleceğini görüyoruz.

The Day Before

Birçok oyuncu oyunun kötü bir yapıya sahip olacağını belirtirken geliştirici ekip bu oyunu kendi çapında “rüya proje” olarak değerlendiriyor. Diğer taraftan Steam sayfasının da açıldığını belirtelim. Daha önce Steam sayfası oyunun adının yasal sürece takılmasıyla beraber kapatılmıştı. Hayatta kalma deneyimini bizlere sunmayı hedefleyen The Day Before oyunun erken erişim sürüm fiyatı da belli oldu.

Bu doğrultuda bu sürüm 39 dolarlık bir fiyatla karşımıza çıkacak. Tam sürüm fiyatı ise 10 dolar daha fazla olacak. Dolayısıyla 49 dolarlık bir fiyatla da tam sürüm fiyatı satışa sunulacak. Bilindiği üzere Steam 20 Kasım’dan sonra Türk lirasını desteklemeyecek. Oyunun global fiyattan mı yoksa bölgeye özel daha düşük bir fiyattan mı sunulacağı büyük bir merak konusu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.