Etkileyici Korku Oyunu The Dark World: KARMA Duyuruldu

Etkileyici grafiklere sahip olan hikaye odaklı yeni bir korku oyunu The Dark World: KARMA duyuruldu.

Gamera Game, hikaye odaklı yeni bir korku oyunu The Dark World: KARMA‘yı duyurdu. Bu duyuruyu kutlamak için yayıncı, aşağıda bulabileceğiniz oyunun ilk oyun içi fragmanını yayınladı.

The Dark World: KARMA‘da oyuncular, kayıp anıların izlerini bulmak ve kaderlerini gerçekleştirmek için Roam’dan bir soruşturma memuru ile bu karanlık ve garip dünyayı keşfedecek.

Oyunun Steam sayfasına bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

The Dark World: KARMA

The Dark World: KARMA Nasıl Oyun?

Anılarınız kayboldu ve hatırlamadığınız bir mekana geri döndünüz. Her şey tuhaflaştı. Adınız, görünüşünüz, sesiniz ve tüm anılarınız size yabancı.

Yaşlı bir adamın yardımıyla garip bir kasetle geçmiş anılarınızla bağlantı kurdunuz ve anılarınızı bulmak için bir yolculuğa çıktınız.

Bu karanlık dünyada, garip karşılaşmalar yaşayın ve parçalanmış hatıralar arasında gezinin. Bir soruşturma memuru olarak gerçeği ortaya çıkarın ve tüm olayların kaynağını bulun.

The Dark World: KARMA‘da Karanlık, canavarlar ve olağandışı sesler sizi her zaman tetikte tutacak. Tuhaf ortamlar rastgele olarak değişecek. Bulunduğunuz yerin zamanına ve mekanına dikkat etmelisiniz. Kilit personeli ve olayları gözlemleyin ve tespit edin. Çıkış yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak.

Diğer insanların zihinlerine dalın ve tanıdık ama yabancı bir dünyayı deneyimleyin. Gerçeği bulmalı ve anılarınızı çevreleyen bulmacaları çözmelisiniz. Toplayın, araştırın ve bulmacaları çözün. Araştırmanız sırasında farklı olaylar meydana gelecek. Bu oyunda dikkatli bir şekilde çıkarımlar yapmanız gerekecek. İpuçları alın ve şirketinize rapor verin.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol