Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Dark Pictures: Man of Medan’ın Çıkış Fragmanı Paylaşıldı!

The Dark Pictures: Man of Medan lansman fragmanı aldı.

Dün yayınlanan inceleme puanları ile beklentiyi karşılayamayan The Dark Pictures: Man of Medan yarın lansmana çıkacak. Dün gece oyunun çıkış fragmanı paylaşılırken inceleme puanları da kafaları karıştırdı.

The Dark Pictures Man of Medan’ın Çıkış Fragmanı Paylaşıldı 2

İncelemelerde oldukça kararsız puanlar alan The Dark Pictures: Man of Medan korku oyunu olarak yarın lansmana çıkacak. Aldığı inceleme puanları ile oyuncuları şaşırtan beklenen yapım kimisinden yüksek kimisinden düşük puanlar aldı. Yarın hem konsol hem de bilgisayar platformunda karşımıza çıkan oyun hikâye modunda koop olarak iki oyuncunun birlikte oynanabilmesi için de olanak sağlıyor.

Farklı karakter modellerinin de yer aldığı yapımda gerilim yüklü sahnelerde hem hayatta kalmaya çalışacak hem de korku dolu anlar yaşayacağız. Deniz gezintisine çıkan bir grup arkadaşın macerasını alan yapımda her şey aniden gelişecek, bir anda cehennem dolu bir atmosfer de gözlerimizi açacağız.

Zombi tarzında tehlikelerin de yer aldığı yeni fragmanda bizleri nasıl bir atmosfer bekliyor oldukça detaylı ve gerçekçi bir şekilde gösteriliyor. Nefesleri kesecek olan çıkış fragmanı şuan oyunun bekleyen hayranları tarafından ilgiyle izleniyor.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.