Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Dark Pictures: Man of Medan Yeni Bir Trailer Yayınladı!

The Dark Pictures: Man of Medan'dan yeni görüntüler geldi.

Korku oyunu serisi olarak duyurulan The Dark Pictures ilk oyunu olan Man of Medan ile 30 Ağustos’ta oyuncuların karşısına çıkacak. Unreall Engine oyun motoru ile geliştirilen yapım,  149.00 TL olarak Steam’de ön siparişlerde yer alıyor.

The Dark Pictures Man of Medan Yeni Bir Trailer Yayınladı 2

Supermassive Games imzası ile geliştirilen The Dark Pictures: Man of Medan  Bandai Namco tarafından hem konsol hem de bilgisayar platformunda oyunculara sunulacak. Korku ve macera oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapım bugün yeni bir fragman eşliğinde gündeme geldi. Haftalar önce ön siparişlere açılan yapım yeni fragmanı ile yine gerilimi en üst noktaya çıkarıyor.

Yayınlanan fragmanda oyun içerisindeki gerilim sahneleri ve aksiyon sahneleri oyunculara gösterilirken bazı bilgilendirici içerikler de karşımıza çıkıyor. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda ortak özelliklere sahip olarak oyuncuları tatmin etmeye çalışacak olan yapım birbirinden farklı karakterlere sahip olacak.

Yeni fragmanda bu karakterlerden bazıları da kısa da olsa kameralara yansıyor. Yaklaşık 30 saniye süreye sahip olan yeni fragmanda çarpıcı bilgiler yer alıyor.

Yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.