The Dark Pictures: House of Ashes 22 Ekim’de Çıkış Yapacak

The Dark Pictures: House of Ashes isimli eşli olarak da oynanabilen hayatta kalma korku oyunu 22 Ekim'de tüm platformlara çıkış yapacak.

Geliştirici Supermassive Games, The Dark Pictures: House of Ashes isimli hayatta kalma korku oyununu 22 Ekim‘de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkaracağını duyurdu. Oyun tüm platformlar için eş zamanlı olarak çıkış yapacak.

blank

House of Ashes, The Dark Pictures Anthology serisinin üçüncü bölümü olacak. Serinin önceki iki bölümü olan Man of Medan ve Little Hope gibi bu da bir korku macera oyunu olacak. Oyun Supermassive Games stüdyosu tarafından geliştirildi ve Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanacak.

4 arkadaşımız ile birlikte oynayabileceğimiz The Dark Pictures: House of Ashes bizi Orta Doğu’ya, daha doğrusu Irak bölgesine götürecek. Oyun boyunca, antik yeraltını keşfederken eski kötülüğü uyandıran Amerikan askerlerinin kaderini öğreneceğiz.

2003 yılında Zagros dağlarında kontrol ettiğimiz askeri birlik, Irak güçlerinin ateşi altında kalıyor. Bu çatışma sırasında bir yer sarsıntısı başlıyor ve tüm iletişimlerini kaybeden kahramanlarımız korkunç bir yer altı dünyasına sıkışıp kalıyor. Gölgelerde saklanan antik bir kötülüğü uyandırdıklarından habersiz olan ekip, bu korkunç dünyadan çıkmanın bir yolunu arayacak.

Serinin önceki iki bölümünde olduğu gibi, The Dark Pictures: House of Ashes ‘da sinematik sahneler üzerinden aksiyonu izleyeceğiz. Bazı noktalarda, çeşitli konumlarda seyahat eden, çevresel bulmacaları çözen ve çeşitli düşmanlar ile karşılaşan birkaç karakterin kontrolünü ele alabileceğiz. Kaderlerinin nasıl şekilleneceği ve hangi kahramanların hayatta kalacağı veya nasıl öleceği tamamen bizim yaptığımız seçimlere bağlı olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol