Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Dark Pictures Anthology Serisi İçin Yeni Nesil Güncellemesi Duyuruldu

Daha geniş erişilebilirlik ve QTE uyarılarının yanı sıra Man of Medan için yeni oynanış mekanikleri ve ölümler ekleyen yeni bir genişletilmiş bölüm de mevcut.

Supermassive Games, korku serisinin 1. Sezonunun ilk iki bölümü olan The Dark Pictures Anthology: Man of Medan ve Little Hope için yeni güncellemeler yayınladı. Kullanıcı arayüzünü ve genel oynanışı iyileştirmenin yanı sıra, Hızlı Zaman Etkinlikleri için zorluk ayarları ve uyarılar da eklendi. Ayrıca yeni nesil sürümlerine özel bir fragman da yayınlandı.

Diğer özellikler arasında daha geniş erişilebilirlik seçenekleri ve oyunun mevcut sahipleri için PS5 ve Xbox Series X/S konsollarına ücretsiz grafik tabanlı yükseltmeler de yapıldı. Man of Medan’a sahip olanlar ayrıca yeni oynanış ekleyen yeni bir genişletilmiş bölümleri de deneyimleme şansına sahip olacak. Dikkatli olun, çünkü çok sayıda yeni ölüm seçeneği oyuna eklendi, oyuna yeniden şans vermek isteyenler için de güzel bir fırsat.

The Dark Pictures Anthology Serisinin Yeni Oyunları Yolda

Dark Pictures Anthology

Serinin son oyunu The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me, 1. Sezon finali olarak 18 Kasım’da Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için çıkış yapacak. Bunun yanı sıra The Dark Pictures serisi, Supermassive Games için başarılı olmuş gibi görünüyor çünkü şirket daha önce duyurulan The Devil in Me‘den sonra en az beş yeni Dark Pictures oyununun ticari marka haklarını aldı.

Before Dawn‘daki başarısının ardından Supermassive Games, son derece sinematik korku deneyimleri üzerindeki çalışmalarına devam etmesi için Bandai Namco tarafından sözleşme imzaladı ve nihai sonuç The Dark Pictures Anthology serisi böylece doğmuş oldu.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.