The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics Bu Yıl PC’ye Gelecek!

The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics Steam'de göründü.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Los Angeles’ta düzenlenen E3 2019’da birbirinden yeni oyunlar tanıtılmaya devam ediliyor. Oyuncuların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte hergün yeni oyunlar gündeme gelirken meraklı bekleyişte sürüyor.

Bu sabah duyurulan The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics oyunculara enfes bir RYO ve strateji dünyası sunacak gibi görünüyor. Servo gibi bir oyunun geliştiricisi olarak tanıdığımız BonusXP tarafından geliştirilen The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics, Amerikalı yayıncı En Masse Entertainment imzası ile Steam’de PC oyuncularına sunulacak.

Tek oyunculu olarak oynanabilecek olan yapımda görsel efektler oyuncuların beğenisini kazanacak. Fantastik bir yapıya sahip olacak olan oyunda benzersiz karakterler, düşmanlar ve yetenekler de yer alacak. Oyuncular karakterlerini farklı yetenekler ile güçlendirerek daha etkili bir hale getirebilecekler.

Oyunun Steam sayfasında şuan için sadece tek bir dil desteği yer alıyor. Oda İngilizce olarak göze çarpıyor. Heyecan verici taktiksel savaşlara ev sahipliği yapacak olan oyunda fantastik dünya içerisinde daha önce görülmemiş karakterler yer alacak. Dileyen oyuncular diğer oyuncular ile ittifaklar kurabilecek ve iş birliği içerisine girebilecekler.

Oyunun çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri bilinmezken, 2019 yılı işaret ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol