The Crew 2, Yarın Betaya Çıkacak!

The Crew 2, 21 - 24 Haziran'da betada olacak.

Ivory Tower tarafından geliştirilen ve 29 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda oyuncuların karşısına çıkacak olan The Crew 2, yarın betaya çıkıyor.

Bünyesinde çok sayıda farklı yarış aracını bulunduran The Crew 2, birbirinden ünlü farklı araç modellerini milyonlarca oyuncuya deneyimleme fırsatı veriyor. Oyun içerisinde kara, deniz ve hava yarışlarına katılacak ve aksiyon dolu anlar yaşayacağız. Buna ek olarak eğlenceli bir yapının yer aldığı oyunda, geniş ve açık bir dünya yer almaktadır. Oyuncular oyun içerisinde dilerlerse hava, dilerlerse kara ve son olarak da dilerlerse deniz yarışları yapabilecek ve farklı tarzda yarışlara katılabilecekler.

21 Haziran’da betaya çıkacak olan yapım, sınırlı bir içerik ile oyuncuların karşısına çıkacak. 24 Haziran’a kadar betada olacak olan yapım, 29 Haziran’da tam sürüm olarak PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda yayınlanacak. Oyunun tüm sürümlerinde içerikler ve grafik kalitesi aynı seviyede yer alacak. Oyuncular beta sürecinde belirli araçları kullanabilecekler.  Ubisoft tarafından yayınlanacak olan yapım, yarış severler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>