Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Chant Çıkış Tarihi Belli Oldu

Aksiyon korku oyunu için kabus gibi canavarları ve oyunun hikayesini detaylandıran bir fragman da yayınlandı.

The Chant‘ı ilk olarak bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce geliştirici Brass Token ve yayıncı Prime Matter korku aksiyon-macera oyunu duyurduklarında duyduk ve o zamandan beri çok fazla bir şey görmemiş olsak da, gördüklerimiz ilgimizi çekti. Oyunun bu sonbaharda bu yılın başlarında piyasaya sürüleceği doğrulandı ve artık tam olarak oyundan neler bekleyeceğimizi biliyoruz.

Prime Matter ve Brass Token, The Chant için oyunun Kasım ayında çıkacağını doğrulayan yeni bir fragman yayınladı. Bu arada, fragman aynı zamanda oyunun canavarlarını ve hikayesini de detaylandırdı. Bir tarikat tarafından yönetilen bir adada mahsur kalırken kozmik, boyutlar arası şeytanlarla uğraşmak zorunda kaldığımızı görüyoruz.

The Chant Çıkış Tarihi

The Chant Çıkış Tarihi

The Chant, oyuncuları esasen bir tarikat tarafından davet edildiğiniz Kuzeybatı Pasifik’teki uzak bir adada ruhani bir inzivaya götürecek. Genellikle kültlerde olduğu gibi, işler çabucak ters gidecek ve bir ritüel, Kasvet adı verilen kozmik terörün bir boyutunu açacak. Tam da burada korku ve aksiyon dolu maceramız başlayacak. Oyun tamamen yeni nesil olacak; PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak.

Ayrıca, Kasvet olarak adlandırılan ve ziyaretçileri ve onların gerçeklerini etkilemeye başlayan başka bir boyuttan eterik bir varlık tanıtıldığında olaylar gerçekten korkunç hale gelecek. Oyunun kahramanı hakkında pek bir şey paylaşılmadı ancak hayatta kalma korku deneyiminin büyük bir parçası olacak.

The Chant, 3 Kasım 2022‘de PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkacak. Bu arada oyun Türkçe dil desteği ile çıkış yapacak! Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.