Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Callisto Protocol’un Üst Seviye Sistem Gereksinimleri Açıklandı

The Callisto Protocol geliştiricisi, hayatta kalma korku oyunu için Max ve Ultra özellik gereksinimlerini yayınladı.

The Callisto Protocol yayıncısı Krafton ve geliştirici Striking Distance Studios, oyunun Max ve Ultra sistem gereksinimleri için PC donanım gereksinimlerini açıkladı. Sadece bir hafta önce oyunun Twitter hesabı, oyunun PC sürümü için Minimum ve Önerilen gereksinimlerini açıklamıştı. Üst düzey gereksinimleri ise bugün ortaya çıktı.

Dead Space ortak yaratıcısı Glen Schofield tarafından yönetilen The Callisto Protocol, Dead Space serisindeki ruhani öncülleriyle pek çok ortak noktayı paylaşan bir hayatta kalma korku oyunu. Callisto Protokolü, oyuncuların Callisto ayındaki bir hapishanede bir mahkum olan Jacob Lee’nin yerine geçtiği fütüristik bir evrende geçiyor.

The Callisto Protocol Üst Seviye Sistem Gereksinimleri

The Callisto Protocol

The Callisto Protocol, PC’nin yanı sıra hem mevcut hem de önceki nesil konsollar için yayınlandı. Konsol oyuncuları kurulumları hakkında çok fazla endişelenmek zorunda kalmayacakken, PC oyuncuları tüm donanım önerilerinin ve gereksinimleri hakkında soru işaretleri artık ortadan kalktığı için memnun.

Bilgisayarınızda en az bir AMD Ryzen 7 2700X veya Intel Core i7-9700K, 16 GB RAM ve AMD Radeon RX 6700XT veya Nvidia GeForce RTX 2070 varsa, Maks ayarları en iyi şekilde çalışacak.

The Callisto Protocol’ün ışın izleme özellikli Ultra ayarları için oyuncuların, AMD Ryzen 9 3900X veya Intel Core i9-9900K, 16 GB RAM ve AMD Radeon RX 6900XT veya Nvidia GeForce RTX 3080 gibi birinci sınıf bir sisteme sahip olması gerekecek.

Her iki kurulum ve daha önce yayınlanan Önerilen teknik özellikler, Windows 10/11 ve tercihen bir SSD’de olmak üzere 75 GB boş alan gerektirecek. Ne yazık ki, gelen inceleme notlarına göre bu sistemlere sahip olan oyuncuların bile oyunu doğru düzgün oynayamadığı da ortaya çıktı ve oyun çokça eleştirildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.