Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Callisto Protocol’den Türkçe Altyazılı Yeni Fragman

Yeni The Callisto Protocol fragmanı, korku oyununun geçeceği ana ortam olan Jovian'ı sergiledi. Bir deneyin yanlış gittiği maksimum güvenlikli bir hapishanedeyiz.

Yeni bir The Callisto Protocol fragmanı çıktı ve korku oyununun bilimkurgu ortamına göz atmamızı sağladı. Jüpiter’in ayı olan Callisto’ya inşa edilmiş maksimum güvenlik tesisi olan Black Iron hapishanesinin karanlık derinliklerini keşfedeceğiz. Bir tür deney feci şekilde yanlış gitti ve pilot Jacob Lee durumun ne olduğunu ve nasıl kaçılacağını bulması gerekecek.

Kargo gemisi pilotu Jacob geldiğinde, Black Iron’da bir felaketin meydana geldiği çok açık. Kayıp mahkumların ve işçilerin yüzlerinin yer aldığı el ilanları, bazı durumlarda üzerlerine kabaca “yalan” gibi sloganlarla asılı. Jacob, muhtemelen merkezi bir güvenlik istasyonunda bulunan bir dizi monitörde, “Sanki birisi burada olup bitenleri örtbas etmeye çalışıyor” yorumlarını görüyor.

The Callisto Protocol: Black Iron’ın Gerçekleri

The Callisto Protocol

Ayrıca Black Iron hapishanesinin inşa edildiği yerin aslında bir tür koloni olduğunu ve ayın geri kalanıyla birlikte bir noktada tamamen terk edildiğini öğreniyoruz. Yani uzaylı parazitleri içeren bir tür şeytani bilimkurgu deneyinin açık belirtileri olsa da, sanki daha fazlası oluyor gibi görünüyor; Black Iron daha da uğursuz bir şeyin musallat olduğu bir mezarlıkta oturuyor olabilir.

Tüm bunların yanı sıra, oyun grafikleriyle de hepimizi büyüleyecek. Oyunun tümüne entegre olacak bir ışın izleme sistemi ve yüksek çözünürlüklü dokular kullanılacak. The Callisto Protocol için karakterlerin gözlerinde bile ışın izleme özelliğinin bulunması çok küçük bir şey gibi görünebilir ancak James bunun ekip için önemli olduğunu belirtti. 

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.