Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Boys’a Dayanan Gen V Dizisinden İlk Fragman

Amazonun ünlü dizisi The Boys'un yan dizisi Gen V için yeni fragman yayınlandı. Fragman izleyenleri oldukça heyecanlandırdı.

Amazon, CCXP eğlence fuarı sırasında yeni The Boys spin-off dizisi Gen V için bir ilk bakış fragmanı yayınladı. Fragmanda, orijinal filmde yer alan birkaç tanıdık yüz göründü. The Boys’un hızlı çocuğu A Train, şirketin kısa süreli müdürü Ashley Barrett ve The Boys’un 3. sezonunda yer alan Adam Bourke, yeni dizide özel konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Dizide Vought International Godolkin Üniversitesi’nin rekabetçi öğrencileri, ülkenin en iyi şehirlerinde resmi süper kahraman olabilmek için birbirleriyle yarışıyor. Ana karakter Marie’yi ise, Chilling Adventures of Sabrina oyuncusu Jaz Sinclair canlandırıyor. Red River Enstitüsünde yeteneklerini kontrol edemeyen genç süperler, dizinin ana temasını oluşturuyor.

Gen V Dizisi 2023 Yılında Gelecek

Gen V

Fragmanda bir sahnede küçük kızı (tahminimce Marie’nin küçüklüğü) anne ve babasının cesedinin yanında otururken görüyoruz. Ebeveynlerini kan gölü içinde seyreden süper kahramana bir röportajda ”Böyle bir cesareti nereden buldun?” sorusu yöneltiliyor. Marie ise, “Ben insanüstüyüm, değil mi? Biz çelikten yapılmışız.” diye yanıtlıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Chance Perdomo, Lizze Broadway, Shelley Conn, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas ve Marco Pigossi yer alacak. Ayrıca The Boys dizisinin yapımcısı Eric Kripke, Gen V dizisinde de çalışmalarını sürdürdü. Michele Fazekas ve Tara Butters, Gen V için showrunner ve yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Spin-off dizisi içinse henüz kesin bir çıkış tarihi yok ancak yapımın 2023 yılında gelmesi bekleniyor. Dizinin fragmanı oldukça heyecan verici görünüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.