Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Boys Spin-Off’u Gen V’nin Yayın Tarihi Açıklandı

Prime Video, sevilen dizisi The Boys ile aynı evrende geçen Gen V spin-off'unun 29 Eylül'de yayımlanacağını duyurdu.

Prime Video dizisi The Boys‘un merakla beklenen spin-off’u Gen V, bu sonbaharda geliyor. Michele Fazekas ve Tara Butters tarafından yaratılan süper kahraman dizisi, 29 Eylül‘de izleyiciyle buluşacak. Aynı evrendeki “We Gotta Go Now” adlı çizgi roman hikayesine dayanan uyarlama, The Boys’un dördüncü sezonuyla eş zamanlı olarak geçecek.

Amazon’un tarafından paylaşılan resmi sinopsis şöyle: “The Boys dünyasından gelen Gen V, Compound V hakkında bilgi sahibi olan ilk süper kahraman neslinin eğitimini ve güçlerinin Tanrı tarafından değil, serumla verildiğini araştırıyor. Öğrenciler, hırsın fedakarlıkla geldiğini ve doğru ile yanlış arasındaki farkın bir zamanlar inandıkları kadar net olmadığını çabucak öğrenirler. Üniversitenin karanlık sırları gün ışığına çıktığında, öğrenciler ne tür kahramanlar olacaklarını anlamalıdır”

Gen V Dizisi 29 Eylül’de Prime Video’da Yayımlanacak

the boys spinoff gen v

Gen V dizisinin oyuncu kadrosunda Chance Perdomo, Patrick Schwarzenegger, Jaz Sinclair, Lizze Broadway, Shelley Conn ve Alexander Calvert gibi isimler yer alıyor. Spin-off’ta The Boys’tan A-Train (Jessie T. Usher), Vought CEO’su Ashley Barrett (Colby Minifie) ve Vought Studios direktörü Adam Bourke (P.J. Byrne) gibi karakterler de görünecek

İlk sezonu sekiz bölümden oluşan Gen V, 29 Eylül 2023 tarihinde Prime Video’da yayımlanacak. Heyecanla beklenen The Boys 4. sezon hakkında şimdiye kadar bilinen her şey için rehberimizi ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.