Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Boys 4. Sezonda İzleyeceğimiz Kahramanlardan İlk Görsel

The Boys 4. sezondan paylaşılan yeni görsellerle süper kahraman kadrosuna eklenen Sister Sage ve Firecracker'a ilk bakışımızı atıyoruz!

Heyecanla beklenen The Boys 4. sezondan yayınlanan iki yeni görüntü, sevilen Prime Video dizisinin yeni kahramanlarını bizlere takdim ediyor: Firecracker ve Sister Sage. Oyuncu kadrosunda Karl Urban, Jack Quaid, Erin Moriarty ve Antony Starr gibi isimlerin yer aldığı seri, Garth Ennis’in çizgi romanlarına dayanıyor.

Yetişkinlere yönelik süper kahraman dizisi, Marvel ve DC gibi çizgi roman uyarlamalarının parodisini mizah ve 18+ unsurlarla mükemmel bir şekilde harmanlayarak kısa sürede popülerlik kazandı. Çok beğenilen 3. sezonu ile muazzam popülaritesini daha da sağlamlaştıran The Boys yeni sezonu ile ekranlara geri dönecek.

İzleyenlerin bileceği üzere bir önceki sezonda kadroya Soldier Boy karakteri olarak Jensen Ackles katıldı. The Boys 4. sezon için son olarak The Walking Dead dizisinden tanınan Jeffrey Dean Morgan duyurulmuştu. Fakat ünlü aktörün rolü şimdilik gizli tutuluyor.

The Boys 4. Sezona Yeni Kadın Kahramanlar Geliyor

the boys 4. sezon

The Boys yeni sezondan paylaşılan resmi fotoğraflar, Sister Sage (Susan Hayward) ve Firecracker (Valorie Curry) karakterlerinin ilk görünümlerini ortaya koyuyor. İki yeni kadın kahraman, Twitter‘dan tek cümlelik kısa açıklamalar ile tanıtıldı. Sage, “bin adım önünüzde” şeklinde tanımlanırken Firecracker için “kısa bir sigortası var” dendi.

The Boys 4. sezonda kadroya eklenecek olan Firecracker ve Sister Sage’in hikayeye nasıl etki edecekleri henüz bilinmiyor. Yapımcı Eric Kripke, her ikisinin de The Seven‘a katılacağını doğruladı. Ayrıca Black Noir’in yeni bir versiyonunun 4. sezonda görüneceği de açıklandı. Sevilen Prime Video dizisinin yeni sezon çekimleri eylül ayında başlamıştı. Post prodüksiyon sürecinin 6-8 ay içinde bitmesi ve dizinin Eylül 2023’ten önce yayınlanması bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.