Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Black Death Yapımcıları Geliştirme Sürecinin İvmesini Artıracak

Bir süredir erken erişime açık olan oyunun, istedikleri başarıyı elde edemediğini düşünen yapımcıları gaza basmaya karar verdi.

Syrin Studios ve Small Impact Games işbirliğinde geliştirilen The Black Death bir süredir Steam üzerinde erken erişimde. Orta Çağ’da veba salgınının yaşandığı zamanlarda geçen, karanlık ve kaotik bir hayatta kalma oyunu olan The Black Death, erken erişime açıldığı ilk aylarda umduğu başarı grafiğini yakalayamamıştı. Oyunlarının özgördükleri noktaya ulaşmadığını kabul eden yapımcılar, erken erişim sürecindeki başarı grafiğini yükseltmek için esaslı adımlar atmaya karar verdiklerini açıkladılar.

black death erken erişim

Paylaşılan geliştirici günlüklerinde yer alan itirafın ardından, işlerin daha iyiye gitmesi için atılması planlanan adımlar da sıralandı. Sandbox bir RPG olan The Black Death’e daha fazla oyuncu çekmek için, eksik olduğu noktaları hızla iyileştirmeye karar veren yapımcılar, oyuncuların beklentileri doğrultusunda oyunu iyileştirmeye başladılar.

Bu kapsamda 30 Mart’ta bir güncelleme alacak olan oyuna, gece-gündüz döngüleri, yenilenebilir ev seçenekleri, 10 yeni müzik, yeni başlangıç noktaları ve yağmalanabilecek yeni alanlar eklenecek. Aynı zamanda dövüş sisteminde de çeşitli iyileştirmeler gerçekleşecek.

Dövüş sistemini dengelemenin çok zor olduğunu ve gerçekçi bir oynanış verebilmesi için üzerinde çok emek harcanması gerektiğini dile getiren yapımcılar, güncelleme ile geliştirilmiş bir dövüş sisteminin oyuna ekleneceğini belirtiyorlar. Saldırıda bulunacağınız cansız nesneler de harekete karşı tepkisel olacak şekilde yenilenecek ve daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunması sağlanacak.

Henüz erken erişimde bulunun oyun olumlu notlar almayı henüz başaramadı. Ancak özgün bir hikayeye sahip ve gelecek vadediyor. Steam sayfasını ziyaret etmek isterseniz buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.