Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Batman’den Silinen Joker Sahnesi Yayınlandı

Başrolünde Robert Pattinson'ın olduğu The Batman filminden çıkarılan Joker sahnesi yayınlandı. Video ile birlikte Barry Keogan tarafından canlandırılan yeni Joker'e ilk bakışımızı atıyoruz.

Warner Bros., yılın gişe rekortmeni filmi The Batman’den silinen bir sahne yayınlandı. Beş dakika uzunluğundaki videoda, Robert Pattinson’ın canlandırdığı Batman karakterini, Arkham’da tutulan baş düşmanı Joker ile konuşurken görüyoruz. Eğer filmi hala izlemediyseniz, haberin bu kısmından sonra spoiler yiyebilirsiniz.

Matt Reeves tarafından yönetilen The Batman, seri katil Riddler’ın kendisi gibi parmaklıkların ardındaki Suçun Palyaço Prensi yani Joker ile konuşmasıyla sona eriyor. Filmde Joker’i net bir şekilde görmüyoruz, ancak karakterin kiminle konuştuğu gayet açık.

Batman ve Joker Bir Arada

the batman'den silinen joker
The Batman’den silinen sahnenin yayınlanmasıyla birlikte yeni Joker’e ilk bakışımızı atıyoruz.

Esasen Barry Keogan tarafından canlandırılan yeni Joker‘in filmde kendi sahnesi olacaktı, ancak söz konusu bölüm daha sonra çıkarıldı. Şimdi ise silinen o sahne, Warner Bros. tarafından yayınlandı. Videodaki konuşmalardan Batman ve Joker’in zaten birbirlerini tanıdıklarını anlıyoruz. Batman, Riddler’ın bazı çizimleri hakkında fikrini almak için Joker’i ziyaret ediyor.

Joker, alaycı bir şekilde Riddler’ın Batman’in hayranı olabileceğini söylüyor. Nitekim bu tahminin doğru olduğu filmde net bir şekilde ortaya koyuluyor. Sahnede Joker’i net bir şekilde göremesek de, hem Heath Ledger hem de Joaquin Phoenix‘in tiplemesinden belirgin şekilde farklı bir görünüm olduğunu anlıyoruz. Cildinin bir kısmı yanık ve saçı kesilmiş olan karakter, ağızının etrafındaki yaralar ile dikkat çekiyor.

The Batman, vizyona girmesinden bu yana gişede 1 numara oldu ve dünya çapında 600 milyon doların üzerinde hasılat elde etti. Devam filmi henüz duyurulmamış olsa da, bir noktada Pattinson’ın Caped Crusader’ını ve yeni Joker’i tekrar birlikte göreceğimiz neredeyse kesin gibi görünüyor.

The Batman’den Silinen Joker Sahnesi

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.