The Bard’s Tale IV: Director’s Cut’ın Çıkış Tarihi Ve Fiyatı Belli Oldu!

The Bard's Tale IV: Director's Cut 27 Ağustos'da lansmana çıkacak.

Konsol ve bilgisayar oyuncuları tarafından beklenen The Bard’s Tale IV: Director’s Cut nihayet gün yüzüne çıktı. Yapım Steam üzerinde hem fiyat etiketini hem de çıkış tarihini oyuncular ile paylaştı.

İnXile Entertainment’in 2019 mdel oyunu olacak olan The Bard’s Tale IV: Director’s Cut şu sıralar gündemden düşmüyor. RYO oyunu olarak oyunculara kaliteli bir ikonik deneyim sunacak olan oyunda fantastik yaratık ve canlılar da yer alacak. Zengin içeriği ile hem konsol hem de bilgisayar oyuncularını tatmin edecek. Daha önce Steam’de sergilenen ancak fiyat etiketi ve çıkış tarihi bilinmeyen oyun netlik kazandı.

Oyunun Steam sayfasında yer alan bilgilere göre yapım 27 Ağustos 2019’da lansmana çıkacakmış. Yapım Standart ve Deluxe olmak üzere iki farklı sürüme sahip olacakmış. Fiyat etiketlerinden bahsedecek olursak, Standart sürüm 110.00 TL olurken, Deluxe sürüm ise 148.00 TL olarak bilgisayar oyuncularına sunulacak. Steam üzerinde şuanda ön sipariş edilebilir olan yapım, 50 saatten fazla bir oynanışa sahip olacak.

100’ün üzerinde inanılmaz müzik parçaları ile oyunculara etkileyici bir ortam sunacak olan geliştirici ekip, 27 Ağustos’u iple çekiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol