Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Test Drive Unlimited Solar Crown İçin Yeni İçerik Haftaya Gösterilecek

Test Drive Unlimited Solar Crown için yeni içerikler ve oyunda bulunacak daha fazla görsel önümüzdeki hafta yayınlanacak.

Yayıncı Nacon, Test Drive Unlimited Solar Crown için bazı olası oynanış görüntüleri ile birlikte tam bir açıklamasının önümüzdeki on gün içinde sergileneceğini açıkladı.

Test Drive Unlimited Solar Crown'

İkonik yarış serisine yepyeni bir giriş olan Test Drive Unlimited için uzun bir bekleyiş oldu. Bildiğiniz gibi oyun resmi olarak Temmuz 2020’de duyuruldu ve o zamandan beri proje hakkında pek fazla ayrıntı alamadık. Pek çok hayran, oyunu daha fazla duymayı ve görmeyi ve belki de şu anda oynamayı bekliyordu, ancak ne yazık ki, COVID-19 salgını nedeniyle oyunun gelişimi beklenenden daha yavaş ilerliyor gibi görünüyor.

Her neyse, Nacon önümüzdeki hafta için bir Test Sürüşü Sınırsız Solar Crown açıklaması planladığından, çıkış tarihine yaklaşıyoruz. Yayıncı, önümüzdeki on gün içinde gelecek büyük olayların yol haritasını açıkladı. Aşağıdan kontrol edin:

Yol haritasından da görebileceğiniz gibi, Nacon ralli oyunları WRC 9 ve 10, ardından Rims Racing ve son olarak Test Drive Unlimited ile ilgili bir şeyler sergilemeyi planlıyor. Test Drive Unlimited, yol haritasındaki sonuncusu olduğundan, Nacon’un haftalarını bu çok beklenen oyunla tamamlamayı planladığını varsaymak güvenlidir.

Test Drive Unlimited Solar Crown şu anda PC, PS5 ve henüz açıklanmayan diğer platformlar için geliştiriliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.