Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Test Drive Unlimited Solar Crown İçin PC Demosu Paylaşıldı

Test Drive'ı bekleyen oyuncular arasındaysanız PC demosu ile beraber yaklaşan açık dünya yarışı oyununun detaylarını öğrenebilirsiniz.

NACON tarafından biz oyun severlere sunulacak olan ve zengin bir araç sürme simülasyonu ile karşılaşacağımız yapım Test Drive Unlimited Solar Crown için demo sürümü yayınlandı. Sadece PC platformu için geçerli olan bu paket sayesinde oyunun belli bir kısmını tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilir ve nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz. Dolayısıyla bu paketi denemenizde ve oynamanızda fayda var.

Oyunu bekleyen oyuncular arasındaysanız elbette PC demosu ile beraber yaklaşan açık dünya yarışı oyununun detaylarını öğrenebilirsiniz. Demonun şu anda sadece Steam platformunda olduğunu belirtmekte fayda var. KT Racing ekibi tarafından geliştirilen bu oyunun demosu çıkmasına rağmen henüz PC sistem gereksinimleri açıklanmamış durumda. Ayrıca, oyunun NVIDIA DLSS, AMD FSR veya Intel XeSS‘i destekleyip desteklemeyeceğini de bilmiyoruz.

Test Drive Demosunda Süre Sınırı Yok

Test Drive Unlimited Solar Crown için yayınlanan demo Valve’ın platformunda gerçekleştirilen Steam Next Fest‘in sonuna kadar sürecek. Dolayısıyla 17 Haziran‘a kadar bu demoyu deneyip oyun hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Ayrıca PC demosu içerisinde herhangi bir süre sınırlamasının olmayacağını da belirtmekte fayda var. Diğer taraftan geliştirici ekip bu sürüm içerisinde oyuncuların dikkatini çekecek türden içerikleri eklemiş durumda.

Test Drive Unlimited Solar Crown

Öte yandan demo sürümü içerisinde oyunun tam sürümü de yer alan 14 bölgeden 9’una, ilk 15 seviye sınırına satın alınabilecek 16 arabaya, test sürüşü için 22 ek arabaya, 27 yarışa, Streets ve Sharps Bölgelerine erişim sağlayabileceksiniz. Dolayısıyla dolu dolu bir paketin bizlere sunulduğunu belirtebiliriz. Son olarak NACON, Test Drive Unlimited Solar Crown’u 12 Eylül’de piyasaya sürecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.