Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Test Drive Unlimited Solar Crown Çıkış Tarihi Belli Oldu

KT Racing stüdyosu tarafından geliştirilen açık dünya simülasyon yarış oyunu Test Drive Unlimited Solar Crown’un nihayet çıkış tarihi açıklandı.

Yayıncılığını Nacon ve geliştiriciliğini KT Racing stüdyosunun üstlendiği açık dünya simülasyon yarış oyunu Test Drive Unlimited Solar Crown’un nihayet çıkış tarihi açıklandı. Uzun bir süredir geliştirilme aşamasında bulunan ve dönem dönem ertelenen bu yapım ortaya çıkan detaylara göre 12 Eylül tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun PC sürümü Steam ve Epic Games Store üzerinden satışa sunulacak.

Test Drive Unlimited 2‘nin piyasaya sürülmesinden 13 yıl sonra serinin yeni devam oyunu açık dünya ve devasa çok oyunculu yarış deneyimini bizlere sunacak. Simülasyon ve sürüş dinamiklerinin bir hayli ön planda olacağı yapımda yenilikçi oynanış ve fizik detayların olacağını söyleyebiliyoruz. Arabalara tutkuyla beraber geliştirilen bu yapımında test sürüşleri yapabilir, arabaları doğrudan bayilerden satın alabilir ve dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Test Drive Unlimited Solar Crown Çok Bekleniyor

Test Drive Unlimited Solar Crown dikkat çekici sürüş dinamiklerini ve araçları bünyesinde barındırıyor. Diğer taraftan içerisinde kendi garajımız bulunuyor. Garajda araçları sergileyebiliyor ve her arabanın benzersiz bir sürüş dinamiğinin olduğunu söyleyebiliyoruz. Sürükleyici bir deneyimle beraber hangi arabayı seçmek istediğimizi biz belirleyebilir ve deneyimimizi kendimize göre özelleştirip kişiselleştirebiliriz.

GO06UPnXkAE9iHK

Oyun diğer taraftan standart sürüm haricinde iki farklı paketle beraber bizlere sunulmak isteniyor. Oyunun standart sürümü 60 dolardan çıkışını gerçekleştirecekken Silver Sharps adlı sürüm ise 80 dolara sahip olacak. Diğer taraftan oyunun son paketi Gold edition ise 90 dolarlık bir fiyat etiketi ile bizlere sunulacak.

Beklenen yapımlar arasında bulunan oyunda Hong Kong Adası‘nı keşfetmeye hazırlanıyoruz ve zenginliğin göz alıcılığıyla ilerlemeye başlıyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.