Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tesla İnternet Paketinin Çok Şaşırtan Türkiye Fiyatı!

Daha önce Tesla kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan premium paket artık ücretli oluyor. Türkiye fiyatı ise bir hayli dikkat çekiyor.

Dünyanın en büyük elektrikli otomobil markası olan Tesla tarafından üretilen araçlar için yeni bir dönem açılıyor. Geçtiğimiz senelerde bazı Tesla araç için hizmetlerin ücretli olabileceğine dair çeşitli söylentiler ortada dolanıyordu. Şimdi ise bu durum doğrulanmış ve premium paketlerin Türkiye fiyatı bu kapsamda belli oldu.

Tesla tarafından açıklanan bilgilere göre araç kullanıcıları birçok içeriğe sahip olmak ve erişmek için Premium Connectivity hizmetini satın almak zorunda kalıyor. Aylık abonelik şeklinde karşımıza çıkan bu hizmetin aylık Türkiye fiyatı 130 TL olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça düşük fiyattan ülkemizde sunulan bu hizmet için her ay bu ücreti ödemek durumunda kalıyorsunuz. Ancak bu durumundan kullanıcılar şu anda memnun.

Tesla Premium Paketi Oldukça Ucuz

Turkcell ile iş birliği yapılarak sunulacak olan bu hizmet kapsamında sim aracılığıyla bağlantı kuruluyor ve bu hizmet için Tesla Model Y sahipleri 130 TL’lik ödemesini yapabiliyor. Burada bahsettiğimiz hizmet daha önceden Model Y sahiplerine ücretsiz bir şekilde sunuluyordu.

Fotoram.io

Tesla tarafından ücretli olacağı duyurulan paket fiyatının ise yüksek olması bekleniyordu. Ancak geldiğimiz noktada uçuk bir sayı ile karşı karşıya değiliz. Alacağınız bu premium hizmet dahilinde birçok içeriğe erişme imkanınız bulunuyor.

Bu hizmetler arasında video izleme, haritalar kısmına erişim (uydu görüntülü), canlı ve aktif trafik izleme, internet tarayıcısına erişim, karaoke ve daha fazlası yer alıyor. Bunlarla beraber de araç içi deneyiminizi kişiselleştirebiliyor ve arttırabiliyorsunuz. Aylık olarak belirli ücret dahilinde bu ve daha fazla içerikten faydalanabiliyorsunuz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.