Terrible Beast from the East 4 Ocak’ta Çıkacak!

Terrible Beast from the East MMORPG oyunu olarak PC'de oynanacak.

Haftalardır Steam’de boy gösteren Terrible Beast from the East’in çıkışına artık sayılı günler kaldı. Yapım 4 Ocak’ta yayınlanacak.

Sleeping Hero imzası ile geliştirilen Terrible Beast from the East aksiyon ve macera oyunu olarak karşımıza çıkacak. RYO oyunu olarak oynayacağımız yapımda devasa ok oyunculu bir yapı karşımıza çıkacak. Oldukça etkileyici görsellere sahip olacak olan oyunda 2D grafikler yer alacak. Tek oyunculu bir oynanış ile karşılaşacağımız yapımda sadece İngilizce dil desteği yer alacak. Oyuncular karakterleri ile verilen görevleri başarmaya çalışacaklar. MMORPG alanında oyunculara fantastik bir deneyim sunacak olan Terrible Beast from the East rengarenk içeriklere sahip olacak.

6 farklı oyun tarzının yer alacağı yapımda çeşitli düşman türleri ile karşılaşacak ve onları etkisiz hale getirerek ilerlemeye çalışacağız. Oyun içerisinde ilerledikçe birbirinden farklı seviyelere sahip olan canavarlar ile mücadele edeceğiz. Destansı savaşların yer alacağı oyunda gerçeklikten uzay bir yapı karşımıza çıkacak.

Sakura Game tarafından Steam’de yayınlanacak olan oyun, bilgisayar platformuna özel olacak. Oyun tam sürüm olarak 4 Ocak 2019’da raflardaki yerini alacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Xp
  • İşlemci: 2.4HZ
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9 Compatible Graphics Card
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Lightweight on performance. Anyone can play this game.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol