Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Terraria: Labor Of Love Güncellemesi Duyuruldu

Terraria geliştiricisi, Labor Of Love güncellemesinden neler bekleyebileceğimizi anlattı.

Terraria geliştiricisi Re-Logic, oyunun bir sonraki güncellemesi olan Labor Of Love‘ı tanıttı ve ekibin başka hangi projeler üzerinde çalıştığını paylaştı. State Of The Game blog yazısında ekip, hayranların Labour Of Love güncellemesinden neler bekleyebileceğine kısaca değindi.

Ekip, çeşitli yaşam kalitesi üzerinde sıkı bir şekilde çalışmaya devam ediyor diyen Re-Logic ekibi, bazı eğlenceli içeriklerin de oyuna ekleneceğini belirtti. Ekip ayrıca, oyunun yeni güncellemesiyle gelen böyle bir yaşam kalitesi özelliğini de ortaya çıkardı. Blogda detaylandırıldığı gibi, oyundaki birçok eşya için istiflenebilir limit önemli ölçüde artırılacak.

Terraria Labor of Love ‘Yakında’ Çıkış Yapacak

Labor Of Love

Basitçe söylemek gerekirse, oyundaki hemen hemen her istiflenebilir ögenin yığın boyutunu 9999’a çıkarılacak. Bunun bazı istisnaları olacak ancak mekanik amaçlar için olduğu gibi tutulması gereken 10-15 civarında öge ile sınırlı kalacak. Oyundaki malzemelerin ve diğer ögelerin çokluğu, envanter yönetiminin genellikle zor olduğu anlamına geldiğinden bu, Terraria için inanılmaz derecede faydalı bir özellik olacak.

Re-Logic, yaklaşmakta olan Labor Of Love güncellemesine “çok az kaldığını” söylese de, ne bekleyebileceğimiz konusunda başka detaylar paylaşmadı ve hayranların başka nelerin ekleneceğini öğrenmek için onları takip etmeye devam etmelerini söyledi. Labor Of Love piyasaya sürüldükten sonra stüdyo, “ikinci oyunumuzu ilerletmeye geri dönmeye istekli” olduğunu söyledi.

Blogun başka bir yerinde Re-Logic, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch ve mobil platformlar için 1.4.1 ila 1.4.3 yamaları yayınlama konusunda “son rötuşları yaptığını” doğruladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.