Terminator: Resistance’ın 30 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı!

Terminator: Resistance'ın yeni oynanış videosunda yeni bilgiler veriliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için duyurulan Terminator: Resistance’ın yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı. 15 Kasım’da lansmana çıkacak olan yapım oynanış içerikleri ile oyuncuları epey memnun edecek.

blank

Reef Entertainment tarafından tüm platformlarda yayınlanacak olan Terminator: Resistance, Teyon ekibi tarafından geliştirildi. Tek oyunculu bir oynanışa sahip olacak olan yapımda bizleri hikâye tabanlı bir ilerleyiş bekliyor olacak. Karanlık atmosferi ve farklı karakter seçenekleri ile oyunculara ürkütücü anlar sunacak olan yapım yeni oynanış videosu ile oyunculara çeşitli bilgiler veriyor.

Birinci şahıs kamera açılarına sahip olacak olan Terminator: Resistance aksiyon, macera ve RYO içeriklerini iç içe karşımıza çıkaracak. Harita üzerinde ilerlemeye dayalı bir oynanış eşliğinde farklı sahneler ile karşılaşacak ve gerilim dolu anlara imza atacağız.

Birinci kamera açılarına sahip olan yapımda oyuncular farklı silah modelleri de kullanabilecekler. Oyun içerisinde gerçek dünyadan çeşitli izlere de rastlamak mümkün olacak.

Farklı görev türlerinin de yer aldığı oyunda görevleri başararak ilerleyecek, ilerlerken de çeşitli tehlikeler ile karşı karşıya gelecekler.

Yeni oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol