Tencent’in Yeni Mobil Oyunu Ace Force Çin’de Lansmana Çıktı!

Ace Force Çinli oyunculara sunuldu.

29 Temmuz’da haberlerimizde yer alan Tencent’in yeni mobil oyunu Ace Force 13 Ağustos itibari ile Çinli oyunculara sunuldu. Hatırlayacağınız üzere yaptığımız haberler de oyunun ilk olarak Çin’de yayınlanacağından söz etmiştik. Yapım Batı’ya gelecek mi bilinmiyor.

Mobil oyunlara yönelik başarılı adımları ile yakından tanınan Tencent son olarak anime tarzındaki mobil oyunu olan Ace Force ile dikkatleri üzerine çekmiştik. Temmuz ayının sonlarında ortaya çıkan bu oyun renkli içerikleri ve aksiyonlu oynanışı ile geçtiğimiz günlerde Çinli oyuncuların karşısına çıktı.

Hem Android hem de İOS platformunda oynanabilen Ace Force geniş içerikleri ve zengin atmosferi ile şuana kadar Çinli oyuncuları tatmin etmişe benziyor. Bir Çin klasiği olan oyunda benzersiz çok sayıda karakterler yer alırken oyunun oynanışı Overwatch’a oldukça benzeyecek. Daha doğrusu Overwatch oyuncuları Ace Force dünyasında yabancılık çekmeyecek tam tersi oyuna çabuk bir şekilde adapte olabilecekler.

Oyun içerisinde birbirinden farklı silah modelleri ve karakter modellemeleri de yer alacak.

Mobil tabanlı bir fps oyunu olarak şu sıralar oynanan yapım kitlesini de artırmaya devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol