Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tencent ve Logitech El Konsolu İşine Girdi

Tencent, Logitech ile elde taşınabilir bir konsol geliştirdiğini duyurdu.

Tencent ve Logitech, yeni bir cihazla “gelişmiş elde taşınabilir bulut oyunları” için ortaklık kurdu. Bu günlerde bir dizi video oyunu el bilgisayarı, bu cihazların popülerliğini arttırdı. İlk akla gelen Nintendo Switch, Steam Deck ve Nvidia Shield diyebiliriz ancak çok yakında yeni bir rakip daha piyasaya sürülecek.

İki şirketin oyun kanatları, bu yılın sonunda yeni bir el bilgisayarı piyasaya sürecek. Basın açıklamasına göre, elde taşınır cihaz Xbox Cloud Gaming ve Nvidia GeForce Now özel olarak adlandırılarak birden fazla bulut oyun hizmetini destekleyecek. Bu tür cihazlar zaten mevcut ancak sektördeki en büyük iki isimden yeni bir tane cihaz dikkatleri kesinlikle üzerine çekecek.

Tencent ve Logitech Oyun Konsolu

Tencent

İki şirket de elbette heyecanlı. Çinli şirketin genel müdürü Daniel Wu, “Logitech G’nin PC ve konsol oyun ekipmanlarındaki liderliği, onları dünyanın her yerindeki oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi getirme vizyonunu gerçekleştirmemize yardımcı olmak için ideal bir ortak haline getirdi. Üzerinde çalıştığımız şeyi herkese göstermek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Cihaz bu yıl için planlandığından, yakında daha fazlasını öğreneceğimizi umuyoruz. Bu noktada, teknik özellikler, fiyatlandırma ve hatta ürün adı hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. Bununla birlikte, yeniliklerden anında haberdar olmak için Tencent ve Logitech’ten güncellemeler için bu bağlantıdan e-posta adresiniz ile güncellemelere kaydolabilirsiniz.

Tencent, bugünlerde oldukça sık oyun manşetlerinde yer alıyor ve bu, dünyanın 1 numaralı oyun şirketinden beklenen bir hamle. Son satın almalarından bazıları, Rime ve The Sexy Brutale geliştiricisi Tequila Works ve Dark Souls’un yeniden düzenlemelerine imza atan 1C Entertainment olmuştu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.