Tencent, Cyberpunk Temalı, Açık Dünya Nişancı Oyunu Syn’i Duyurdu

Çin'in en büyük oyun şirketlerinden biri olan Tencent, düzenlediği konferansa yeni oyunu Syn'i tanıttı. Oyun Cyberpunk temalı olacak ve açık dünya'da geçecek bir shooter oyunu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Çin oyun devi Tencent sürpriz bir şekilde yeni oyunu Syn’i duyurdu. Syn, PC ve konsollar için çıkış yapacak olan Cyberpunk temalı, açık dünya nişancı oyunu olarak karşımıza çıkacak. Bu hafta sonu düzenlenen yıllık konferansta Tencent, oynanış açısından çokta zengin olmayan bir demo fragmanı yayınladı.

Syn, Tencent’in PUBG Mobile’daki çalışmalarından bildiğiniz dahili stüdyosu Lightspeed & Quantum Studios tarafından geliştirilmektedir. Tencent’in PUBG Mobile’dan elde ettiği gelirleri yeni oyunlara yatırım yaptığını görmek güzel. Şu anda çok fazla ayrıntı yok, ancak Syn’in kısa demosu kapsamlı karakter ve araç özelleştirme seçenekleri gibi bazı özellikleri gösteriyor.

Tencent’in Epic Games ile ilişkisi, Unreal Engine‘in onaylanmış kullanımının ötesinde bir rol oynamış gibi görünüyor. Oyun fragmanın başında da gösterildiği üzere Unreal Engine ile geliştirilmiş. Oyunun tam olarak hangi platformlara çıkacağı açıklanmadı ancak ilerleyen zamanlarda oyunla ilgili daha fazla ayrıntı mutlaka gelecektir.

Son olarak Syn, Cyberpunk temasına sahip olacak ve açık dünya’da oynanacak bir nişancı oyunu olacak. Oyunun yayınlanmış olan demo fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol