Temtem

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

1

Kullanıcı

Temtem’in Konsol Sürümleri Çapraz Platform Desteğine Sahip Olacak

Temtem 2021 yılında çapraz olarak konsollara gelecek.

21 Ocak’ta Steam üzerinden piyasaya sürülen ve iki gündür 2020 yol haritası ile haberlere konu olan Temtem yeni gelişmelere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yapımın konsol sürümlerinin ne zaman yayınlanacağına dair yeni bilgiler geldi.

Steam üzerinde 79.00 TL olarak satışlarına devam eden Temtem günümüze kadar 500.000’den fazla kopya satışı gerçekleştirerek sadece bilgisayar platformunda oldukça güzel bir başarı elde etmiş oldu. Oyunun PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch sürümlerinin de geleceği bilinirken bugün konsol sürümlerine dair yeni bilgiler geldi.

GamesRadar’ın yapmış olduğu habere göre Temtem’in konsol sürümleri oyunun bilgisayar sürümüne 1.0 güncellemesi gelmeden önce karşımıza çıkmayacakmış. Erken erişim oyunu olarak bilgisayarlarda oynanan yapım habere göre konsollarda çapraz oynama ve çapraz kaydetme gibi özelliklere de sahip olacakmış.

Yapılan haberde oyunun konsol sürümlerinin ve belirtilen özelliklerin 2021 yılı için planlandığı ifade edilirken oyuncuların konsollardaki ilerlemelerini kolayca gerçekleştirebilecekleri belirtiliyor.

Günümüzde pek çok oyunda yer alan crossplatform özelliği farklı platformlardaki oyuncuları bir araya getirerek eğlenceli ve aksiyonu beraber deneyimleme fırsatı veriyor. Temtem konsol sürümleri ile eğlenceyi çapraz olarak deneyimleme fırsatı verecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol