Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Temtem Tam Sürüm Çıkış Tarihi Belli Oldu

Pokemon serisinden ilham alan MMO oyunu Temtem, bu yıl içerisinde tam sürüme geçecek ve ayrıca Xbox Series X/S ile Nintendo Switch'te piyasaya sürülecek.

Pokemon’u anımsatan devasa çok oyunculu bir canavar toplama oyunu olan Temtem, 6 Eylül‘de PS5 ve PC için erken erişimden çıkarken Xbox Series X/S ve Nintendo Switch için çıkış yapacak. Geliştirici ekip, tam sürümü kutlamak için yeni bir fragman da yayınladı.

Altı ada ve toplanacak 161’den fazla Temtem ile birlikte, birçok oyun sonu aktiviteleri, özel bir Nuzlocke modu ve yeni bir mini ada oyuna eklenecek. Bu arada oyun, Ocak 2020’de erken erişime girmesinden bu yana PS5 ve PC arasında çapraz platform özelliği, Mounts, Dojo Wars, a Trade House ve tonlarca başka özellik yayınlayarak sürekli güncellendi.

Pokemon Benzeri MMO Oyunu: Temtem

Temtem
Oyun, 6 Eylül’de tam sürüm olacak.

Bu yapım, Pokemon serisinden ilham alan bir MMO oyunu. Redneck Immortal ile tanınan bir ekip olan Crema tarafından geliştirilen oyun, 500 bin doların üzerinde para toplamayı başardığı bir Kickstarter projesi olarak başladı. Airborne Archipelago, yerliler tarafından Temtem olarak bilinen garip yaratıklar tarafından istila edildi.

Yıllardır insanlık onlarla uyum içinde yaşıyordu. Bu canlılar zamanla insanlarla arkadaş oldu ve işlerinde onlara yardım etmeye başladı. Ayrıca adalılar arasında çok popüler olan spor dövüşleri için de bu canlılar kullanılmaya başladı. Oyunda, en nadir türleri bulmak ve en büyük şampiyon unvanını kazanmak için takımadaların altı adasında bir yolculuğa çıkan Temtem avcılarından biri olarak oynuyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.